آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200314
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1395 0:38
تعداد بازدید : 1755

آواکمپ دو شروع شد

مراسم خوش آمدگویی به ورودی های دوره دوم آواکمپ بیست و پنج دی ماه در مرکز شتاب دهی آواتک برگزار شد.

فناوران- در این مراسم، ایران سیدرئیسی، مدیر برنامه های آواتک به شرح توضیحات مختصری در رابطه با مجموعه برنامه های آواتک در دوره جدید آواکمپ پرداخت.
برنامه با صحبت های محسن ملایری، مدیرعامل آواتک و خوشامدگویی به آواکمپی ها ادامه پیدا کرد.هم چنین اعضای تیم آواتک به تیم های کارآفرین معرفی شدند و تیم ها در جریان برنامه های هفتگی و جلسات آتی خود قرار گرفتند.
در این مراسم هم چنین محمد رشیدی، فرزاد حقیقت، ابراهیم اسکندری پور، مهرشاد موسی خانی و وحید کریمانه از بنیان گذاران استارت آپ های فرانش، ایزی پز، نظربازار، بوتیک و فول فکر، از چرخه های پیشین شتابدهی آواتک، در مورد تجربیات خود با تیم ها صحبت کردند.
در این مراسم هم چنین سجاد بهجتی و کاوه یزدی فرد از مربیان آواتک در حوزه های تخصصی خود در مورد چگونگی استفاده از تجربیات مربی ها سخنرانی کردند. در انتهای مراسم تیم ها پس از مستقر شدن، در یک عصرانه خودمانی با یکدیگر بیشتر آشنا شدند.
آواکمپ یک برنامه دو ماهه برای استارت آپ هاست که چهار دوره در سال برگزار می شود. طی این برنامه، آواتک فضای کاری، مربی گری و آموزش برای استارت آپ ها فراهم می کند. این برنامه طوری طراحی شده است تا استارت آپ ها با کمک آن بتوانند مدل کسب و کار خود را اعتبار سنجی کنند، مشتریان خود را بهتر بشناسند، درک بهتری از بازار و استراتژی ورود به آن به دست آوردند، محصول خود را بهبود بخشند و تیم خود را بسازند. هم چنین استارت آپ ها در مورد ارائه به سرمایه گذار و اصول اولیه جذب سرمایه آموزش می بینند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :