آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199619
تاریخ انتشار : 22 دی 1395 10:39
تعداد بازدید : 1217

500 هزار سیم کارت دیگر یک طرفه شد

در مرحله جدید ساماندهی سیم کارت هایی با هویت ناقص، از اول دی، حدود 2 میلیون سیم کارت که صاحبان آنها اقدام به حل مشکل نکرده اند، یک طرفه شده است.

صدا و سیما- حسین فلاح جوشقانی، معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اعلام تمدید مهلت مشترکان تلفن همراه برای تکمیل اطلاعات هویتی سیم کارت های شان گفت: هنوز تعداد 4 میلیون و 500 هزار سیم کارت وجود دارد که مدارک مالکان آنها ناقص است. 
وی گفت: از این 4 و نیم میلیون سیم کارت، حدود 2 میلیون و چهارصد هزار سیم کارت متعلق به همراه اول و 2 میلیون و یکصد هزار سیم کارت به ایرانسل تعلق دارد. 
وی ادامه داد: قبل از آغاز اجرای طرح ساماندهی سیم کارت هایی با هویت نامشخص یا ناقص، از دو سال پیش حدود30 میلیون سیم کارت با مشکل روبه رو بودند که با اقدامات صورت گرفته این آمار اکنون به چهار و نیم میلیون سیم کارت رسیده است. فلاح گفت: در این مدت، همراه اول در چهار نوبت برای 20 میلیون سیم کارت با هویت نامشخص یا ناقص برای اطلاع رسانی پیامک ارسال کرده و ایرانسل نیز برای 10 میلیون سیم کارت پیامک فرستاده است. پیش از این وزیر ارتباطات اعلام کرده بود یک و نیم میلیون سیم کارت بی هویت یک طرفه شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :