آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199530
تاریخ انتشار : 19 دی 1395 12:26
تعداد بازدید : 434

رونمایی از مادربوردهای Z270 آئورس

گیگابایت در نشست خبری که روز چهارشنبه برگزار شد، از جدیدترین مادربوردهای خود رونمایی کرد.

فناوران- مادربوردهای گیمینگ جدید گیگابایت که بر پایه چیپست Z270 تولید می شوند، از این پس با نام Aorus به بازار عرضه می شوند.  
مدیر بازاریابی و مارکتینگ گیگابایت در ایران با بیان ویژگی های این مادربوردها گفت: ویژگی RGB Fusion به کاربران آئورس این امکان را می دهد که به صورت جداگانه به نورپردازی 6 ناحیۀ  مختلف مادربورد بپردازند. 
وی علاوه بر بیان قابلیت های جدید نورپردازی مادربوردهای آئورس گفت: کاربران می توانند با استفاده از نرم افزار RGB Fusion  به حالت های مختلف نورپردازی و سفارشی سازی آن دسترسی داشته باشند. 
از دیگر ویژگی های RGB Fusion می توان به  استفاده از پلگسی گلاس نورانی (قابل تعویض) و استفاده از LEDهای باکیفیت پرداخت.
به دلیل بهره مندی از ویژگی SmartFan 5 نیز مادربورد های جدید گیگابایت با بهره گیری از 8 فن هدرهای ترکیبی (بسته به مدل ممکن است تعداد هدرها متفاوت باشد) قابلیت پشتیبانی از فن و واتر پمپ ها را دارند. 
این مادربوردها با دارا بودن 2 فن هدر ترکیبی متفاوت (با پشتیبانی از شدت جریان بالا و مدار محافظتی) قادر به پشتیبانی از واترکولینگ ها و ایرکولینگ های حرفه ای هستند. 
همچنین این مادربوردها با پشتیبانی از 7 سنسور دمای داخلی و 2 سنسور دمای خارجی امکان کنترل سیستم تهویه را برای کاربران به خوبی فراهم می کنند. 
فن هدرهای ترکیبی این مادربوردها قادر به شناسایی نوع کولینگ مورد استفاده نیز هستند و می توانند با توجه به مدل کولینگ مورد استفاده، برای تغذیه صحیح آن اقدام 
نند.
از دیگر ویژگی های این سری که در مادربوردهای پرچم دار آئورس استفاده شده است، استفاده از واتر بلاک های EK برای خنک سازی مدار تغذیه مادربورد است. 
مدیر فروش محصولات آواژنگ نیز اعلام کرد: مادربوردهای آئورس از هفتۀ آینده در بازارهای کشور در دسترس خواهند بود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :