آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199528
تاریخ انتشار : 19 دی 1395 12:23
تعداد بازدید : 1171

پیام رسان

ستون «پیام رسان» به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توئیتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.

سازمان فناوری اطلاعات و ناامیدی استارت آپ ها
سازمان های مرتبط به حمایت از استارت آپ ها متاسفانه در عمل هیچ کمکی انجام نمی دهند و به جای آن تا می توانند ایراد و اشکال می گیرند و فقط از شکست سخن می گویند و به همین دلیل حسابی ناامید شده ام. پس از یک سال دویدن و پیگیری بین صندوق کارآفرینی امید و سازمان فناوری اطلاعات استان زنجان، درنهایت به من اعلام شد که تسهیلات تمام شد. هیچ یک از مسوولان به حرف ما جوانان گوش نمی دهند و تنها ما را از شکست می ترسانند. شما به من بگویید اگر من از یک خانواده متوسط با یک پدر کارگر، ایده ای خوب در حوزه وب به نظرم برسد، چه کار باید بکنم؟
با تشکر مصطفی محمدخانی - زنجان


چه کسی پاسخگوست؟
من خودم کاربر اسنپ و تپسی بوده و از خدماتشان کاملا راضی هستم. اما انتقادات این چند وقته مرا به این فکر انداخت که اگر مشکلی برای من یا خانواده ام پیش بیاید، واقعا چه کسی پاسخگوست؟ لطفا شفاف سازی کنید.
محبوبه زادمهری


صاحب این تجارت غیرقانونی کیست؟
تعداد زیادی از سایت های محبوب کاربردی مانند فیس بوک و توئیتر فیلتر هستند. این در حالی است که با پرداخت تنها ماهی 5 هزار تومان به راحتی به یک فیلترشکن با کیفیت و پرسرعت دست پیدا می کنید. در چنین شرایطی سوال این است که چرا این فیلترینگ ادامه می یابد؟ فروش فیلترشکن سودهای عجیب و غریب و وحشتناکی دارد. سوال اینجاست که چه کسی از این تجارت سود می برد که هم فیلترینگ ادامه پیدا می کند و هم بساط فروش فیلترشکن جمع نمی شود؟
رضا پوررجب - تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :