آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199525
تاریخ انتشار : 19 دی 1395 12:17
تعداد بازدید : 1044

میانگین قبض تلفن ثابت در تهران 9 هزار تومان است

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران میانگین رقم قبض های تلفن را رقمی بین ۵۰۰۰ تا ۵۵۰۰ تومان و در تهران رقمی حدود ۹۰۰۰ تومان اعلام کرد.

ایسنا- بابک تراکمه گفت: باید به این مساله نیز توجه داشت که در آمارها هزینه های مربوط به اینترنت به طور جداگانه در نظر گرفته شده و کارکرد تلفن ثابت به طور تفکیک شده لحاظ می شود.
وی گفت: البته بخشی از این ارقام هم به حساب مخابرات واریز نشده و بحث بدهی ها و لاوصولی های مخابرات در استان های مختلف ارقام متعددی را شامل می شود. تراکمه ادامه داد: از این میان بخش قابل توجهی نیز سهم دولت، سازمان ها و شرکت های خدماتی و سازمان های عمومی و ... می شود که طبیعی است پرداخت این بدهی ها تاثیر بسزایی در حل مشکلات مخابرات خواهد داشت. عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در پاسخ به وضعیت تخلیه پورت های ADSL مخابرات نیز توضیح داد: تخلیه پورت های اینترنت فرآیندی دائمی است که به دلایل متعددی مانند جابه جایی صورت می گیرد و مربوط به یک شرکت خاص هم نیست. وی درباره گلایه هایی که گاهی مبنی بر عدم رعایت قوانین در برخی مراکز مخابرات مطرح می شود، گفت: شرکت مخابرات ایران حدود ۷۰۰۰ مرکز دارد که قطعا نمی توان ادعا کرد با تمام این دفاتر ارتباط مستمر داریم، اما به هر صورت در قالب ره نگاشت پنج ساله مخابرات، یک معاونت جدید به نام معاونت امور مشتریان ایجاد شده که قطعا با فعالیت این بخش طی شش ماه آینده شاهد تغییرات محسوس در وضعیت مشترکان مخابرات خواهیم بود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :