آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199521
تاریخ انتشار : 20 دی 1395 12:2
تعداد بازدید : 618

این روبات ها درباره عشق با هم بحث می کنند

گوگل موفق به ارتقای طراحی دو دستیار هوشمند خانگی خود به نام Google Home شد تا بتوانند برای ساعت های متمادی درباره موضوعات مختلف با هم به بحث بنشینند.

مهر- این تحول پیشرفتی بی سابقه در زمینه طراحی روبات ها محسوب می شود و نشان می دهد هوش مصنوعی و توان خودآموزی آنها تا چه حد افزایش یافته است. بسیاری از کاربران توانستند بحث و جدل این روبات ها را با یکدیگر مشاهده و از جزئیات رد و بدل شده بین آنها حیرت کنند.
این روبات ها ابتدا به معرفی خود و بیان مسائلی مانند سن، جنسیت، قیافه ظاهری و علائق خود پرداختند و سپس درباره موضوعات مختلفی اعم از خرس های قطبی، امکانات سایت های مختلف اینترنتی، کتب، فیلم ها و موسیقی موردعلاقه تبادل نظر کردند. این روبات ها حتی درباره موضوعاتی مانند عشق که به نظر می رسد تنها مختص انسان ها باشد هم به بحث پرداختند. برای مطالعه کامل محتوای مباحث رد وبدل شده میان این دو روبات می توانید به آدرس  twitch.tv/seebotschat  مراجعه کنید. بحث و جدل این روبات ها در فضای مجازی که حتی صحبت های یکدیگر را قطع می کنند و وسط حرف های هم می پرند، مورد توجه گسترده کاربران اینترنت قرار گرفته است و برخی از آنها به شوخی این بحث ها را یادآور مکالمات بی پایان پیرمردها و پیرزن هایی دانسته اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :