آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199507
تاریخ انتشار : 20 دی 1395 11:25
تعداد بازدید : 953

تأسیسات طبقه هفتم علاءالدین تخریب شد

رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران درباره تخریب طبقه هفتم و هشتم پاساژ علاءالدین گفت که تا حدود یک ماه و 15 روز آینده تخلف پاساژ علاءالدین به صورت کامل برچیده می شود.

فارس- اقبال شاکری درباره بازدید شبانه ای که از روند تخریب طبقه هفتم و هشتم پاساژ علاءالدین داشته است، گفت: به دلیل فعال بودن ساختمان از ساعت 10 شب تا 6 صبح عملیات تخریب دو طبقه پاساژ علاءالدین صورت می گیرد.
رییس کمیته عمران شورای شهر تهران افزود: تمامی تأسیسات، پارتیشن ها و دیواره های خارجی این طبقات برداشته شده و تنها اسکلت آن باقی مانده است. 
وی با بیان اینکه رفع تخلف نیز هزینه گزافی دارد، افزود: به همین دلیل برچیدن یک طبقه پروسه مهندسی پیچیده و طولانی را دارد. 
شاکری افزود: تا حدود یک ماه و نیم دیگر ادامه روند تخریب دو طبقه پاساژ علاءالدین طول خواهد کشید و ارگان های انتظامی، مدیریت بحران و دیگر دستگاه های مربوطه نیز در این مدت حضور دارند.
وی با بیان عدم همکاری مالک گفت: حدود 30 نفر مشغول جمع آوری طبقه هفتم هستند و بالابری نیز از اطراف ساختمان برای رفتن به قسمت فوقانی ساختمان ایجاد کرده اند.
رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: کار تخصصی و مدیریتی خوبی برای رفع این تخلف بزرگ صورت گرفته است. در ابتدا مالک ساختمان مقاومت های خاص خود را داشت؛ ولی در حال حاضر به دلیل اینکه تیم پیمانکار رفع تخلف شهرداری مستقر شدند و مسیر دسترسی را جدا کردند و همین طور حصارهایی نیز نصب شده است، روند تخریب دو طبقه پاساژ علاءالدین براساس برنامه ریزی های صورت گرفته پیش می رود. 
شاکری افزود: قطعا عدم همکاری مالک در رفع تخلف در سابقه حرفه ای و اجتماعی آن باقی می ماند و هشداری نیز به دیگر متخلفان است که قطعاً برای رفع تخلف به سراغشان خواهد آمد.
وی افزود: مدیران وقتی اجازه دادند این تخلف صورت بگیرد باید جوابگو باشند، چراکه موجب ایجاد یک معضل اجتماعی شده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :