آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199496
تاریخ انتشار : 20 دی 1395 10:55
تعداد بازدید : 607

تجربه ای همزمان از قدرت و سکوت با فن های جدید کولرمستر

فن های سری Silencio FP به عنوان قدرتمند ترین فن های تولید شده توسط کولرمستر در سه مدل عرضه می شوند که بالاترین عملکرد و کارایی در میان این سه مدل در اختیار Silencio FP 120 PWM Performance Edition است.

فناوران- این فن با ابعاد 120 میلی متر و سرعت چرخش در محدوده 800 تا 2400 دور در دقیقه قادر به ارایه حداکثر شدت جریان 76 فوت مکعب است. 
پنج پره با زاویه تند در این محصول سبب ایجاد شدت جریان 76 فوت مکعب می شود و این در حالی است که نویز فن در بیشترین سرعت چرخش، عدد قابل قبول 27 دسی بل را نشان می دهد.
 به این صورت عبارت Silencio برای سکوت فن مفهوم خود را پیدا می کند و از سوی دیگر عبارت Performance نیز نمایان کننده شدت جریان هوا و عملکرد فن های جدید Cooler Master است. 
فناوری LDB (مخفف Loop Dynamic Bearing) میزان لرزش و نویز در فن را به شدت کاهش می دهد و از سوی دیگر سبب افزایش طول عمر فن به رقم قابل توجه 160 هزار ساعت می شود. به این صورت طول عمر گفته شده توسط کولرمستر برای فن های سری Silencio بیش از 18 سال خواهد بود. 
طراحی پره های فن به صورتی است که از ورود گرد و غبار به این بخش جلوگیری می کند و در نتیجه خانواده محصولات Silencio FP موفق به دریافت گواهینامه IP6X شدند.
 فناوری PWM که وضعیت کنترل هوشمندانه سرعت چرخش فن را به عهده دارد، در فن های جدید کولرمستر با عملکردی دقیق نسبت به این امر اقدام می کند تا کمترین مشکل از نظر کنترل حرارت رخ ندهد.
 طراحی خاص پره ها نیز علاوه بر تولید 25 درصد جریان هوای بیشتر نسبت به فن های متداول، جریان هوا را با تمرکز بالاتری به مرکزیت چارچوب فن منتقل می کند.
 توان مورد نیاز فن جدید کولرمستر فقط 92/1 وات است که توسط یک کانکتور 4 پین PWM تامین می شود.
 کولرمستر برای نصب فن های Silencio FP Performance Edition چهار پیچ فلزی و چهار پیچ لاستیکی ضد لغزش در نظر گرفته تا بر اساس شرایط و نیاز خود از این دو گزینه استفاده کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :