آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199493
تاریخ انتشار : 20 دی 1395 10:50
تعداد بازدید : 652

بانکداری الکترونیکی ضرورت نظام بانکی است

مدیرعامل بانک قوامین گفت: وجود سیستم بانکداری الکترونیکی یکی از مهم ترین ابزارها برای تحقق و گسترش تجارت الکترونیکی است که همگام با سیستم های جهانی مالی و پولی، عمل و فعالیت های مربوط به تجارت الکترونیک را تسهیل می کند ازاین رو باید پذیرفت که امروز بانکداری الکترونیکی در کشور یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای نظام بانکی کشور محسوب می شود.

بانک قوامین- غلامحسین نتاج گفت: نقش و حساسیت مدیریت مالی و اعتباری و همزمان با آن ارایه خدمات مناسب با نیازهای مختلف اقشار جامعه از اهداف کلان و البته بدیهی است که برای توسعه تجارت الکترونیک در کشور و ورود به بازارهای جهانی است؛ ازاین رو داشتن نظام کارآمد بانکی از الزامات اساسی در این خصوص به شمار می رود که باید مورد توجه قرار گیرد.
نتاج در ادامه یادآور شد: بانکداری الکترونیکی و رقابت بانک ها در ارایه خدمات مطلوب تر در همین راستا باعث شد فرصت ها و تهدیدات پیش روی آنان قرار گیرد؛ لذا انتظار می رود یک تصمیم استراتژیک، شفاف، مستند و آگاهانه درباره این موضوع که بانک ها چگونه مشکلات را از پیش رو بردارند و خدمات خود را در این جهت مطلوب تر ارایه دهند، اتخاذ شود. ضمن اینکه پیشرفت های جهانی این عرصه مستمرا مورد توجه باشد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :