آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199306
تاریخ انتشار : 18 دی 1395 11:21
تعداد بازدید : 1383

آشنایی با فناوری نمایشگر های مخصوص بازی بنکیو

بنکیو به عنوان تولیدکننده نمایشگر های حرفه ای گیمینگ، با محصولات متنوعی در حوزه گیمینگ، حضور پررنگی در بازار های جهانی به ثبت رسانده است. در این بخش به برخی از امکانات نمایشگر های مخصوص بازی بنکیو خواهیم پرداخت.


 فناوری Black eQuilizer
شدت سطح مشکی در نمایشگر ها به دلیل عدم بهینه سازی برای شرایط متفاوت در برخی مواقع به شدت آزاردهنده می شود و کاربران برخی از فریم های جذاب و حیاتی در بازی ها را به این دلیل از دست می دهند. ازجمله می توان به بازی های شوتر پرداخت که این مشکل، سبب عدم شناسایی صحیح دشمن می شود و شما به سادگی Game Over می شوید.
 سوییچ آسان بین تنظیمات
قابلیت انجام تنظیمات متعدد و به کارگیری آنها در شرایط مختلف یکی از امکانات نمایشگر های مخصوص بازی BenQ  به شمار می رود. بنکیو با به کارگیری ابزاری به نام S Switch به کاربران امکان می دهد در سریع ترین زمان ممکن با فشردن یک کلید بین سه نوع تنظیمات مختلف سوییچ کنند. به عنوان مثال می توانید سه تنظیم مختلف برای بازی، فیلم و وبگردی در نظر بگیرید و با فشردن یک کلید بین این شرایط سوییچ کنید.
تنظیم آسان زاویه دید
تنظیم زاویه دید برای یک نمایشگر ویژگی جدیدی به شمار نمی رود، اما تنظیم آسان پایه نمایشگر برای بهبود زاویه دید به صورت عمودی یک ویژگی بسیار لذت بخش خواهد بود. طراحی خاص پایه نمایشگر های بنکیو قابلیت تنظیم آسان نمایشگر را فراهم می سازد تا کاربران با توجه به شرایط قرارگیری پشت میز کامپیوتر، پایه نمایشگر را در زاویه دلخواه ثابت نگه دارند.
فناوری Flicker-Free
سوسو زدن و پرش تصویر در بسیاری از نمایشگر ها امری طبیعی به شمار می رود. بنکیو با به کارگیری فناوری اختصاصی Flicker-Free به کاربران اجازه می دهد از نمایشگر برای مدت طولانی استفاده کنند و خستگی چشم بر اثر سوسوزدن و پرش تصویر مشاهده نمی شود.
فریم پنل مات
فریم پنل براق در نمایشگر های مخصوص بازی سبب بازتاب نور صفحه نمایش و در نتیجه خستگی زودرس چشم کاربران می شود. با توجه به دریافت بازخورد از گیمرهای e-Sports، طراحان بنکیو از فریم مات در پنل نمایشگر های مخصوص بازی خود بهره می برند. با به کارگیری فریم مات در نمایشگر، تمام توجه گیمرها روی بازی متمرکز می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :