آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199290
تاریخ انتشار : 18 دی 1395 11:5
تعداد بازدید : 817

دورآموزی

این روزها نخستین حرف های هر مکالمه ای آلودگی هواست و اینکه آیا به حد هشدار رسیده یا نه.

روژین جعفری*
همه دنبال راه چاره ای هستند، مسیرهای رفت و آمد خود را تغییر می دهند تا کم تر در آلودگی باشند، برخی از ماشین شخصی خود استفاده نمی کنند و همه به یکدیگر مواد غذایی را توصیه می کنند که باعث کاهش سم ناشی از آلودگی می شود.
در این چند وقت اخیر آلودگی شهر گویا برای شهروندان به یک غم بزرگ تبدیل شده است، غمی که وجود آن را پذیرفته اند.
ما نباید محکوم به زندگی  در این هوا باشیم. ما هم دلمان برای دیدن کوه ها و آسمان تمیز تنگ می شود، برای نسیمی که بوی طبیعت می دهد و برای قدم زدن در پارک ها.
مدارس به تناوب تعطیل می شوند و برنامه تخصیلی دانش آموزان دچار اختلال می شود. در حالی که بچه های نسل جدید و حتی کمی قدیمی ترها تکنولوژی را در بسیاری از امور زندگی مان به کار می گیرند. از خرید آنلاین، پرداخت قبوض و بسیاری خدمات دیگر که در تسهیل امور زندگی به ما کمک می کنند، استفاده می کنیم. 
بسیاری از کشورها کلاس های دانشگاهی را هم به صورت آنلاین برگزار می کنند، زیرا علاوه بر تمام مزیت ها از قبیل سهولت دسترسی، عدم نیاز به سفرهای درون شهری و صرفه جویی در وقت و هزینه، تمام عناصر مورد نیاز برای کلاس درس در اختیار شاگرد و استاد قرار می گیرد. استاد شما می تواند حتی در شهر یا کشوری دیگر باشد و شما در منزل خودتان، بنابراین فاصله بر آموزش تاثیری نمی گذارد. یکی از بزرگ ترین محاسن کلاس آنلاین این است که زمان بندی کلاس را هم خودتان انتخاب می کنید. تمام این ویژگی ها باعث می شود از دیدگاه دیگری به آموزش نگاه کنیم و به این فکر کنیم که برای تمام یادگیری هایی که تا به امروز پشت گوش انداخته ایم، راه حلی کارساز پیدا شده است.
 حتی تصور یادگرفتن با گجت های مختلف برای کودکان و نوجوانان امروزی بسیار جذاب است و با این روش بچه ها  با انگیزه بیش تری به سمت آموزش می آیند.
*کارشناس پشتیبانی و تولید محتوای استاد سلام 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :