آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199012
تاریخ انتشار : 13 دی 1395 12:7
تعداد بازدید : 602

بدون تیتر

ایسنا- مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی ایران از عادی شدن عرضه بنزین سوپر در جایگاه‎های عرضه سوخت استان تهران خبر داد و گفت: این روال تا چند روز آینده در سراسر کشور به روال پیشین باز می‎گردد.

 ایسنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:  اگر امروز اشتغال ملموس نیست، به این دلیل است که با انباشت بیکاری از سال های قبل روبه رو هستیم ولی نباید مردم را مایوس کنیم و مرکز آمار را زیر سوال ببریم؛ چون رشدی که اتفاق افتاده واقعی است اما در میان مدت اثر خود را در زندگی مردم می گذارد و کمی طول می کشد تا دیده شود.
 فارس- رییس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد اقتصاد ایران جزو ۲۰ اقتصاد برتر دنیاست. او می گوید که شفافیت در بورس های ایران به شفافیت در کل اقتصاد کمک می کند.
 تسنیم- رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که کاهش عرضه دام زنده و افزایش قیمت آن به حدود کیلویی ۱۷ هزار تومان، عامل گرانی گوشت قرمز است که وزارت جهاد کشاورزی باید آن را رسیدگی کند.
  تسنیم - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از اخطار رییس جمهور به این سازمان و وزارت اقتصاد بابت تأخیر در پرداخت حقوق کارمندان خبر داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :