fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 198606
  تاریخ انتشار : 8 دی 1395 10:50
  تعداد بازدید : 912

  در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات

  راهکارهای ورود شرکت های نوپا و متوسط فناوری اطلاعات به فرابورس بررسی می شود

  سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران نخستین بار نشست تخصصی «بررسی چالش ها و راهکارهای ورود شرکت های نوپا و متوسط فناوری اطلاعات در فرابورس» را در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار می کند.

  روابط عمومی نصر تهران- پیرو مذاکرات و تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه ای و شرکت فرابورس ایران، نخستین بار در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، زمینه‏های حضور بنگاه های کوچک و متوسط  فناوری اطلاعات در فرابورس در یک نشست تخصصی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
  علی آذرکار، دبیر شورای سیاست گذاری پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات با اعلام این خبر گفت: براساس توافق و تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه ای و شرکت فرابورس ایران، قصد داریم طی یک نشست تخصصی در همایش راهبری، چالش ها و راهکارهای حضور شرکت های متوسط و نوپای فناوری اطلاعات در فرابورس را شناسایی و بررسی کنیم.
  آذرکار افزود: در این نشست، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای، مدیرعامل شرکت فرابورس، مدیران و نمایندگان شرکت های متوسط و نوپای حوزه فناوری اطلاعات حضور خواهند داشت.
  دبیر شورای سیاست‏گذاری همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات با بیان ارتباط موضوع این همایش و چالش های حضور شرکت ها در فرابورس گفت: با توجه به اینکه موضوع پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات «کنترل های داخلی و مدیریت ریسک» است و از آنجا که یکی از پیش نیازهای ورود شرکت ها به بازار بورس نیز استقرار کنترل های داخلی و مدیریت ریسک است، در این همایش نشست بررسی چالش ها و راهکارهای ورود شرکت های نوپا و متوسط  فناوری اطلاعات در فرابورس برگزار می شود.
  آذرکار در این خصوص ادامه داد: در این نشست، علاوه بر امضای تفاهم نامه میان سازمان نظام صنفی رایانه ای و شرکت فرابورس، خدمات و تسهیلاتی که فرابورس ایران در اختیار متقاضیان برای پذیرش قرار می دهد، بیان و تشریح خواهد شد.
  به گفته آذرکار، حضور در این نشست برای شرکت های عضو سازمان که علاقه مند به حضور در فرابورس هستند، فرصت مناسبی است تا بتوانند با قوانین و آیین‏نامه‏های این حوزه و همچنین چالش‏های موجود آشنا شوند.
  سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران پس از برگزاری موفق چهاردوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، امسال پنجمین دوره این همایش را از ساعت 8 تا 16 روز چهارشنبه 15 دی ماه 1395 در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد کرد.
  متقاضیان برای شرکت در این همایش و ثبت نام در نشست تخصصی فرابورس می‏توانند به وبگاه همایش در آدرس www.itcg.ir مراجعه کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :