آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198329
تاریخ انتشار : 5 دی 1395 11:58
تعداد بازدید : 553

بدون تیتر

ایسنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۶۵ درصد از درآمد حاصل از حقوق دولتی معادن باید برای هزینه کرد امور زیربنایی معادن اختصاص یابد که بیشترین رقمی که به این بخش اختصاص یافته، ۱۳ درصد بوده است.

 ایسنا- مدیرکل ستاد ملی بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی گفت: در قالب بازآفرینی شهری در محلات قدیمی، در بیش از ۲۷۰۰ محله کشور برنامه های احیا و بازسازی بافت فرسوده اجرا می شود.
تسنیم - مجری طرح پنبه وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۱۰۰ درصد پنبه مورد نیاز کشور با برنامه ریزی های انجام شده تا افق ۱۴۰۴ از تولید داخلی تامین می شود.
 تسنیم- رییس کنفدراسیون صادرات ایران از بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی در خصوص استرداد مالیات بر ارزش افزوده صادرات حداکثر ظرف مدت یک ماه خبر داد.
تسنیم- بانک مسکن با تشریح جزئیات پرداخت وام بدون سپرده گذاری ساخت در سه سطح سنتی، صنعتی و فناوری های نوین به انبوه سازان اعلام کرد: به انبوه سازان وام های ۵۰ تا ۱۳۰ میلیون تومانی با سود دوران مشارکت ۱۸ درصدی پرداخت می شود.
 فارس- 14 تشکل صنعتی در بیانیه ای خطاب به رییس جمهور، جلوگیری از ارزان فروشی مواد اولیه صادراتی مورد نیاز صنعت را خواستار شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :