آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198135
تاریخ انتشار : 4 دی 1395 0:43
تعداد بازدید : 1826

رویارویی سرمایه‌گذاران داخلی با کسب و کارهای نوپا در آواتک

ملایری: برای 370 نفر اشتغال زایی کرده ایم

چهارمین رویداد ارایه به سرمایه گذاران(نو آورد روز) با حضور نزدیک به یکصد سرمایه گذار داخلی در آواتک برگزار شد.

فناوران- این رویداد با هدف ایجاد فرصت های همکاری تجاری و سرمایه گذاری داخلی بر روی کسب و کارهای نوین روز دوشنبه  ۲۹ آذرماه در آواتک برگزار شد. نظربین، رونگار، کالنتیفای، مانیشن، هایپرکا و اوتکس ازجمله شرکت های نو پا در این دوره بودند.
شرکت های منتخب در چهارمین دوره «آواتک» پس از ۶ ماه تلاش، دستاوردهای خود را در مقابل سرمایه گذاران و شرکای تجاری آواتک به نمایش درآوردند. حوزه فعالیت شرکت های این دوره، املاک و مستغلات، تبلیغات دیجیتال، خدمات خودرو، تجارت الکترونیکی، محتوا و رسانه بود. 
محسن ملایری، بنیانگذار و مدیر عامل آواتک در سخنان خود با بیان فعالیت دو ساله شتاب دهنده آواتک، کسب و کارهای نوپای خارج شده از چهار چرخه این شتاب دهنده را 36 تیم اعلام کرد.
ملایری گفت: تاکنون موفق به اشتغال زایی 370 تن از جوانان بااستعداد کشورمان شده ایم که امیدواریم این رقم در سال های آتی رشد قابل ملاحظه ای داشته باشد.
بنیان گذار آواتک با بیان تلاش برای حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتي افزود: باور ما اين است كه گره مشكلات اقتصادي ايران عزيز از طريق اتكا به نيروهاي داخلي باز خواهد شد. براي تحقق اين هدف مهم تلاش خواهيم كرد بهترين شرايط، امكانات و زمينه انتقال دانش جهاني را برای جوانان ايران زمين فراهم 
كنيم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :