آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 193976
تاریخ انتشار : 4 آبان 1395 10:57
تعداد بازدید : 1180

جمع آوری کمک های آنلاین برای ادامه تحصیل 1500 دانش آموز

مهربانه با همراهی 7 موسسه خیریه دیگر، موفق شد مبلغ موردنیاز برای کمک به ادامه تحصیل 1500 دانش آموز نیازمند بازمانده از تحصیل را جمع آوری کند.

فناوران- درحالی که براساس آمارهای رسمی، بیش از 350 هزار کودک بازمانده از تحصیل در مقطع ابتدایی حضور دارند، سایت مهربانه با همراهی انجمن نیکوکاری امید کمال در استان کرمان، موسسه خیریه خادمین کتیج در استان سیستان و بلوچستان، موسسه خیریه یاوران ایتام، موسسه خیریه بچه های سیب سرخ و خیریه بنیاد برین در استان تهران، موسسه خیریه امیر المومنین در استان خوزستان و خیریه حضرت عباس (ع) در استان خراسان جنوبی تلاش کرد زمینه ادامه تحصیل 1500 کودک بازمانده از تحصیل را فراهم کند.
در این راستا پروژه هایی برای تهیه نوشت افزار، مجتمع آموزشی خوابگاهی، کوله پشتی و کتاب تعریف شد که مبلغ نهایی این پروژه ها به 72 میلیون تومان رسید.
براساس این گزارش سایت مهربانه به نشانی mehrabane.ir یک سایت جمع آوری کمک های آنلاین کاربران اینترنت برای پروژه های مشخص خیریه های دارای مجوز در سراسر کشور است. علاقه مندان برای مشارکت در کار خیر می توانند به این سایت مراجعه کرده، پروژه موردنظر خود را انتخاب کنند و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، به این پروژه ها کمک کنند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :