آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 193195
تاریخ انتشار : 24 مهر 1395 11:20
تعداد بازدید : 1729

paywinwin.com

اگر تلفن هوشمندتان همیشه همراه تان است، بیشتر کارهای تان را با کمک آن انجام می دهید یا از تحویل کارت بانکی و اعلام رمز خود به فروشنده احساس ناامنی می کنید، می توانید با استفاده از اپلیکیشن پرداخت موبایلی وین وین، به صورت امن و ساده پرداخت کنید و از فروشگاه ها بن خرید هم جایزه بگیرید.

در کشورهای پیشرفته، پرداخت با موبایل به دلیل سهولت دسترسی، امن، راحت و سریع بودن، به سرعت در حال گسترش است و پیش بینی می شود که تا ۵ سال آینده، پرداخت موبایلی جایگزین پول نقد در این کشورها شود. یکی از روش های محبوب در پرداخت امن و ساده با موبایل، استفاده از کدهای دوبعدی است. وین وین یک استارت آپ است که این روش نوین پرداخت را در ایران پیاده سازی کرده است. برای پرداخت با وین وین کافی است کد دوبعدی ارایه شده از طرف فروشنده را با استفاده از لمس دکمه پرداخت در صفحه اصلی برنامه، اسکن و با وارد کردن رمز دوم خود پرداخت را تکمیل کنید. پس از پرداخت، دو طرف رسید دیجیتال دریافت می کنند. فرآیند پرداخت در وین وین را خود شما انجام دهید و نیازی به ارایه رمز خود به فروشنده ندارید.
 با نصب وین وین می توانید فهرستی از فروشگاه های عضو وین وین را پیدا کنید و اطلاعات دقیقی مانند تصاویر، شماره تماس، شبکه های اجتماعی و نشانی فروشگاه را روی نقشه مشاهده کنید. فروشگاه های عضو وین وین پیشنهادهای ویژه زیادی برای مشتریان در نظر گرفته اند که در صفحه اول برنامه قابل مشاهده هستند و در صورت خرید از آنها، بن خرید رایگان برای مراجعات بعدی دریافت می کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :