آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192964
تاریخ انتشار : 18 مهر 1395 11:48
تعداد بازدید : 1412

برگزاری جشنواره پاییزه کولر مستر

موس و کیبرد را مهمان این شرکت باشید

شرکت کولرمستر قصد دارد به کاربرانی که سه محصول این شرکت شامل کیس، منبع تغذیه و خنک کننده های کامپیوترهای شخصی را خریداری کنند، یک باندل موس و کیبورد گیمینگ Devastator II هدیه کند.
فناوران- خریداران این سه محصول کولرمستر، پس از به ثبت رساندن شماره سریال آن‎ها در coolermaster.avajang.com منتظر تماس کارشناسان آواژنگ برای دریافت هدیه خود باشند.
خرید این سه محصول می تواند در زمان های مختلف (از ابتدای مهر ماه امسال) انجام شود و الزامی به خرید یکجا و همزمان محصولات وجود 
ندارد. 
خریداران باید فاکتور خرید را نزد خود نگاه دارند؛ چراکه ارایه کارت ملی و فاکتور خرید هنگام دریافت جایزه الزامی است. موس و کیبورد گیمینگ Devastator II  یک محصول حرفه ای است که امکانات خوبی در اختیار گیمرهای حرفه ای قرار می دهد، این باندل با ویژگی هایی نظیر LED رنگی پس زمینه و کلیدهایی با کیفیت بالا، یک انتخاب مناسب برای گیمرها 
است.
 صفحه کلید Devastator II از دکمه های Mem-Chanical اختصاصی کولر مستر بهره می برد که هنگام کار کردن با این صفحه کلید، حس کار با یک صفحه کلید تمام مکانیکال به کاربر انتقال داده می شود. موس مورداستفاده در باندل Devastator II نیز دارای یک سنسور 2000 dpi و نورپردازی ویژه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :