آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192851
تاریخ انتشار : 17 مهر 1395 12:59
تعداد بازدید : 1902

مرجع سوالات بیمه

حتما برای خیلی از ما پیش آمده است که سوال بیمه ای داشته باشیم. قوانین پیچیده بیمه تامین اجتماعی، تنوع محصولات بیمه ای و آیین نامه های شرکت های بیمه در پرداخت خسارت، موضوع بیمه را تبدیل به یک چالش برای عموم مردم کرده است.

سایت بیدبرگ – مرجع سوالات بیمه، با ارایه خدمات مشاوره رایگان در حوزه بیمه به عموم مردم توانسته است بخشی از این چالش را حل کند. در این وب سایت، می توانید سوالات خود را در حوزه های مختلف بیمه تامین اجتماعی مانند سوابق بیمه، مستمری بازنشستگی، جرایم، بدهی های تامین اجتماعی و ارسال لیست بیمه مطرح کنید تا از خدمات مشاوره کارشناسان بیمه بهره مند شوید.
سوالات مطرح شده می تواند محدود به حوزه بیمه های اجتماعی نباشد و خدمات مشاوره این وبسایت در دیگر حوزه های بیمه ای نیز ارایه می شود. این حوزه ها شامل بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث و پرداخت دیه، بیمه سلامت، بیمه درمان تکمیلی انفرادی و گروهی، بیمه مهندسی، بیمه مسوولیت، بیمه آتش سوزی و حوادث، بیمه روستایی و عشایر، بیمه کشاورزی و دیگر حوزه های بیمه هستند. بیدبرگ با استقبال گسترده عموم مردم روبه رو شده است، به طوری که روزانه بیش از 10 هزار نفر از این وبسایت بازدید می کنند و بیش از دو هزار مشاور و نماینده بیمه از سراسر کشور در بیدبرگ عضو هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :