آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192189
تاریخ انتشار : 10 مهر 1395 12:9
تعداد بازدید : 1691

جرمینال؛ استارت آپ سخت افزاری

بارها اتفاق افتاده وسایل خود را گم کرده یا جا گذاشته ایم و برای پیدا کردن آن ها با مشکلات فراوانی برخورد کرده و حتی در صورت پیدا کردن، زمان، انرژی و اعصاب زیادی صرف آن کرده ایم.

جرمینال یک استارت آپ سخت افزاری است که در زمینه اینترنت اشیا و وسایل هوشمند فعالیت می کند. نخستین محصول جرمینال به افراد در پیدا کردن وسیله های شان مثل کلید، کیف و گوشی موبایل کمک می کند. «فایندیما» وسیله هوشمندی است که گم نمی شود پس هر وسیله ای که همراه آن باشد نیز گم نخواهد شد. فایندیما یک گجت هوشمند است که از طریق برنامه موبایل روی گوشی هوشمند و با اتصال بلوتوث کار می کند. زمانی که کیف پول یا کلیدهای خود را جا گذاشته اید و فاصله گوشی از آن افزایش پیدا می کند، گجت و گوشی هم زمان زنگ زده و شما را خبردار می کنند. ویژگی دیگر فایندیما، نمایش آخرین مکان شناخته شده از طریق اتصال بلوتوث بین گوشی و فایندیما داخل برنامه است. این ویژگی به شما امکان می دهد زمانی که وسیله خود را گم کردید، از طریق آخرین نقطه اتصال وارد برد گجت فایندیما شوید تا مجددا به آن متصل شده و وسیله گم شده را پیدا کنید.
ارتباط فایندیما با گوشی دوطرفه است، یعنی می توانید برای پیدا کردن گوشی خود دکمه فایندیما را فشار دهید تا گوشی شما (حتی در حالت سکوت) به صدا درآمده و از محل گوشی خبردارتان کند.
آنچه فایندیما را متمایز می کند، برد پوششی بالا، مصرف بهینه باتری و قیمت پایین تر آن است.
قطعات فایندیما از آلمان و نروژ تهیه و طراحی و مهندسی آن توسط گروه جرمینال انجام شده است. برای تولید انبوه، نیز به نوعی اقدام متفاوت دست زده ایم: «پیش فروش تضمینی محصول فایندیما برای جذب سرمایه جمعی». جرمینال موفق شده است از طریق پیش فروش محصول نهایی، سرمایه مورد نیاز برای تولید محصول را در بستر «دونیت» تامین کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :