آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 191202
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395 11:40
تعداد بازدید : 1649

کاردان

کاردان یک رویداد دانش محور است که به شما کمک می کند با واقعیت های کسب و کارها آشنا شوید و یک موضوع را همان گونه یاد بگیرید که در دنیای واقعی کسب و کار هست.

هر جلسه کاردان سراغ یک کسب و کار رفته، درباره آن به گفت و گو می نشیند و شرکت کنندگان در آن حوزه خاص آموزش های کاربردی می بینند.از رویدادهای قبل این مجموعه می توان به کاردان حقوق و کاردان سلامت پرداخت که به حوزه های حقوق و کسب و کارهای سلامت محور پرداخته است. کاردان بیست و پنجم شهریور با حضور مجموعه بومرنگ برگزار گردید.در این کاردان، میثم شیخلر به نمایندگی از مجموعه بومرنگ به حوزه کسب و کارهای دانش بنیان پرداخت و نگاهی اجمالی داشت به نوع کسب و کارهای دانش بنیان و مزایا و معایب دانش بنیان شدن کسب و کارها را تشریح کرد. 
شناخت قوانین و آیین نامه های شرکت های دانش بنیان، انواع شرکت های دانش بنیان، شاخص ها و معیارهای تعیین شرکت های دانش بنیان و انواع حمایت ها از مجموعه های دانش بنیان مطالب دیگری بود که در این رویداد مطرح شد.
رویداد کاردان آمادگی همراهی با حوزه های دیگر کسب و کار را دارد و قصد دارد در آینده کاردان فناوری های مالی و کاردان تبلیغات را برگزار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :