آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190269
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1395 11:58
تعداد بازدید : 2565

peeyade.com

«پياده» يك مِديا اپليكيشن است كه «بهت ميگه توى تهران چه خبره»؛ مثلا كجا غذا بخورى، كجا تفريح كنى يا كجا هنر خوب پيدا كنى!

هدف «پياده» جمع آورى و ارایه اطلاعات شهر است تا با دادن اطلاعات موثق و باكيفيت، مردم را به سمت فعاليت بيشتر در شهر تشويق كند. آن ويژگى كه «پياده» را از مديا اپليكيشن هاى مشابه متمايز مى کند سطح كيفيت، تنوع و جذابيت محتواى اين رسانه است. تيم محتواى پياده شامل چند عضو ثابت و «پياده چى»هاست كه درواقع همان Super Userهاى پياده هستند. هر پياده چى فقط در يكى از زمينه هاى محتوايى پياده فعاليت دارد و مسووليت جمع آورى اطلاعات آن بخش را به عهده مي گيرد؛ بدين‎وسيله و در زمان كوتاهى، اطلاعات شهر با دقت و كيفيت بالا جمع آورى و به ديتابيسى با ارزش تبديل مى شود. اطلاعات جمع آورى شده به صورت روزانه در اپليكيشن و اينستاگرام پياده منتشر مى شود و بدين وسيله كاربرها چند بار در روز با خواندن اين محتوا سرگرم شده و از مكان هاى ارزشمند تهران مطلع مى شوند. درواقع مى توان گفت پياده نشريه اى فرهنگى يا همان مديا اپليكيشن است كه مدام بایگانی خود را روزآمد می کند؛ آرشیوی باارزش كه با شهروندان به اشتراك گذاشته می شود.  
اپليكيشن پياده را مى توانيد از اپ استور، گوگل پلى و كافه بازار دانلود كنيد. هم چنين مى توانيد فعاليت هاى اين گروه را در اينستاگرام دنبال كنيد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :