آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189541
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395 10:36
تعداد بازدید : 1036

بزرگ ترین تولیدکننده نوت بوک گیمینگ کدام است؟

شرکت ایسوس به تازگی مدعی شده است که پیشرفت لپ تاپ های گیمینگ این شرکت در بازار فروش به اندازه ای بالا بوده که این شرکت را به برترین تولیدکننده این لپ تاپ ها در جهان تبدیل کرده است.

رایورز- براساس گزارش منتشرشده از سوی وب سایت خبری تحلیلی digitimes، بازار فروش کامپیوترهای خانگی درمجموع در حال افول است؛ ولی شرایط این بازار برای انواع تخصصی این دستگاه ها به نحوی است که فروش آنها با کاهش چشمگیر روبه رو نبوده و همچنان شرایط خود را حفظ کرده است.
یکی از مهم ترین رده های مربوط به کامپیوترهای خانگی که توانسته است به خوبی بازار خود را حفظ کند را می توان کامپیوترهای مخصوص بازی یا لپ تاپ های گیمینگ دانست.
حال در این میان دو شرکت ام اس آی و ایسوس تک به عنوان مهم ترین شرکت های عرضه لپ تاپ های گیمینگ در جهان شناخته می شوند و هر یک از آن ها مدعی هستند که بزرگ ترین تولیدکننده این رده به حساب می آیند.
ام اس آی در نشست خود در روز شانزدهم اوت اعلام کرده بود که بزرگ ترین شرکت فعال در این رده به حساب می آید ولی شرکت ایسوس تک به تازگی با تکیه بر تحلیل های آماری این موضوع را نقض کرده و خود را به عنوان نیرومندترین شرکت فعال در این زمینه مطرح می کند.
براساس آمار منتشرشده توسط ایسوس، ۴۰ درصد لپ تاپ های گیمینگ جهان به ام اس آی اختصاص دارد؛ درحالی که این آمار برای شرکت ایسوس تک برابر با ۵۲ درصد است.
  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :