آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188371
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395 11:13
تعداد بازدید : 2082

رونمایی از نخستین اپلیکیشن جامع حوزه ورزش معلولان

پایگاه اطلاع رسانی معلولان ایران در آستانه مسابقات المپیک و پارالمپیک از نخستین اپلیکیشن جامع حوزه ورزش معلولان مبتنی بر موتور پازلی رونمایی کرد.

فناوران- به گفته  محمدرضا دشتی، مدیر پایگاه اینترنتی معلولان ایران موسوم به شمعدانی، این اپلیکیشن به سه پرسش اساسی افراد معلول و جانباز در باره محل، نوع و نحوه انجام ورزش ها پاسخ می دهد. در این نرم افزار موبایلی، اطلاعات پایه ای و مهمی شامل اسامی بیش از ده ها ورزشگاه در سراسر کشور که امکان حضور معلولان در آن جا فراهم است و رشته های ورزشی فعال به تفکیک استانی و شهری، اطلاعات تماس ادارات و هیات های ورزشی استان های کشور برای راهنمایی جانبازان و معلولان و معرفی بالغ بر 40 رشته ورزشی پارالمپیک تابستانی و زمستانی و ورزش های همگانی قرار دارد که علاقه مندان در دورافتاده ترین نقاط کشور می توانند از حداقل امکانات ورزشی شهر خود مطلع شوند. این اپلیکیشن که مبتنی بر موتور پازلی است، در حال حاضر برای آندرویید ساخته شده است . همچنین به زودی اپلیکیشن مسابقات پارالمپیک ریودوژانیرو برزیل به زبان فارسی برای اطلاع رسانی رویدادهای این مسابقات  با کمک پازلی منتشر خواهد شد. 
پازلی به همراه رونمایی از بسته  ورزشی، چند نرم افزار موبایل دیگر هم منتشر کرد که از جمله مهم ترین آن ها می توان از اپلیکیشن اخبار المپیک و اپلیکیشن طرفداران تیم ملی والیبال نام برد. مطابق آنچه در وبگاه رسمی پازلی آمده است، ازجمله امکانات این دسته نرم افزارها می توان به پروفایل بازیکنان، اخبار، افتخارات، گالری تصاویر، رویدادهای پیش‎رو، امکانات و ساعات کاری مجموعه 
ورزشی پرداخت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :