آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 182106
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1395 10:24
تعداد بازدید : 1052

ماوس، ماوس پد و کیبورد ویژه

مجموعه ای کامل از ایسوس، هدیه به علاقه مندان بازی

شرکت ایسوس که نخستین برند با خط تولید اختصاصی محصولات بازی است، سه ابزار مخصوص از این خط تولید را معرفی کرده است.

فناوران- کیبورد تمام مکانیکیROG Claymore  جدیدترین کیبورد تمام مکانیکی ایسوس است که به کلیدهای  Cherry MX مجهز شده و مهم ترین ویژگی آن، نور پس زمینه تمام RGB  آن است. همچنین قسمت اعداد آن از بخش اصلی قابا جداسازی است و کاربر امکان شخصی سازی شرایط بازی را دارد. همچنین با یک نرم افزار کاربردی، کاربر می تواند رنگ و نحوه نورپردازی را به دلخواه شخصی سازی کند یا ماکروهای خاص خود را در حافظه این کیبور ذخیره سازد. تمامی کلید های به کاربرده شده در این کیبورد با فناوری N-Key Rollover ساخته شده و از Anti-Ghosting نیز پشتیبانی می کنند. ROG Claymore دارای پوششی تمام آلومینیومی با طرحی الهام گرفته از خطوط به کارگرفته شده در بناهای قوم مایا طراحی شده است.
محصول دیگر این خط تولید ماوس  ROG Spatha است که سنسوری با دقت ۸۲۰۰  نقطه در اینچ  و 12 دکمه قابل برنامه ریزی دارد. این ماوس به نورپردازی  RGBنیز مجهز است. بدنه Spatha با لایه ای از آلیاژ مقاوم و صیقلی منیزیوم-آلومینیوم پوشیده شده تا کمترین اصطکاک را با سطح ماوس پدهای مخصوص بازی داشته باشد. سوییچ های به کارگرفته شده در این ماوس نیز از نوع Omron  و به سادگی قابل تعویض است. نرخ ضریب حساسیت حرکتی این ماوس نیز در حالت با سیم نیز ۲۰۰۰ هرتز است.
ROG Spatha می تواند در هر دو حالت با سیم یا بی سیم کار کند. یک باند اختصاصی و پرسرعت بی سیم برای این ماوس در نظر گرفته شده که داده ها را بلادرنگ به سیستم منتقل می کند. ایسوس برای شارژ این ماوس، یک داک طراحی کرده و علاوه بر آن در حالت با سیم نیز توانایی شارژ شدن دارد.
همراه این ماوس، ماوس پد عریضROG Sheath  نیز عرضه شده است. این پد ماوس با ابعاد 900 در 440 و قطر 3 میلی متری، دارای کفی قرمز رنگ با قابلیت ضد لغزش و حاشیه دوخته شده، راهکاری مناسب برای استفاده طولانی مدت از تجهیزات مخصوص بازی است.
از ویژگی های دیگر این محصول می توان به سطح رویی آن اشاره کرد که برای کاهش اصطکاک با ماوس و رفلکس کامل اشعه لیزر سنسور طراحی مهندسی شده دارد و کنترل پیکسل به پیکسل سنسور ماوس را برای کابر مهیا می کند. ایسوس برای تضمین دوام این ماوس پد، آن را در بدترین حالت ممکن مورد آزمایش قرار داده است. این آزمون کنترل کیفی شامل هدایت ماوس تا 250 کیلومتر در سطح آن در بازه دمایی منفی 30 درجه تا مثبت 60 درجه در 57 ساعت متوالی بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :