آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18138
تاریخ انتشار : 27 آبان 1391 8:5
تعداد بازدید : 3358

یکهزار نفر نخستین بازی ایرانی متصل به VAS را در غرفه مبین وان دانلود کردند

بیش از یکهزار نفر از بازدیدکنندگان سیزدهمین نمایشگاه تلکام، بازی مبین جامپ، نخستین بازی ایرانی متصل به شبکه خدمات ارزش افزوده را در غرفه مبین وان دانلود کردند.

فناوران- رضا جمارانیان، مدیرعامل شرکت مبین وان با اعلام این مطلب، مبین جامپ را یکی از خدمات  تازه این شرکت برای مشترکان همراه اول دانست و گفت: این بازی 10 مگابایت حجم دارد و مشترکان همراه اول  که  از سیستم آندرویید استفاده می‌کنند، می‌توانند با ثبت رکورد خود از طریق 2030، از رتبه خود در میان دیگر مشترکان که این بازی را تجربه کرده‌اند مطلع شوند.
این بازی که برای نخستین بار در سیزدهمین  نمایشگاه تلکام از دو روش دانلود از  طریق وب‌سایت مبین وان و دریافت فایل بازی از طریق بلوتوث قابل دسترس است و رکوردار مبین جامپ هر روز در نمایشگاه می‌تواند برنده یک دستگاه مینی گلکسی شود.
جمارانیان درباره فعالیت‌های مبین وان در حوزه بازی‌ها و برنامه‌های کاربردی نیز گفت: ارایه بازی‌های مختلف در بستر اینترنت و از طریق وب‌سایت مبین وان و وب‌سایت همراه اول امکان‌پذیر است و مشترکان می‌توانند با استفاده از سیستم خدمات ارزش افزوده  و ارسال پیامک بازی را فعال کنند.
او ماهیت چنین بازی‌هایی را ایجاد حس رقابت مجازی در میان مشترکان همراه اول که از خدمات 2030 استفاده می‌کنند عنوان کرد و گفت: طراحی بازی‌های ایرانی این امکان را به جوانان می‌دهد که در بستر فرهنگ ایرانی تفریح کنند و با تجربه رقابت در فضای مجازی از محصولات خارجی مشابه بی‌نیاز شوند.
بازی مبین جامپ، برداشتی از بازی دودل جامپ است که با استفاده از نشان تجاری مبین وان و سمبل‌های ایرانی و به زبان فارسی طراحی شده است.
جمارانیان، به همه مشترکان همراه اول مژده داد: اَپ استور مبین وان نخستین بار در ایران راه‌اندازی می‌شود و بازی‌ها و برنامه‌های کاربردی مختلف با توجه به فرهنگ ایرانی و اسلامی برای همه مشترکان همراه اول عرضه خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :