آخرین اخبار
   
  57585رکورد در مدت زمان 2.043ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  ایسنا- مهندسان دانشگاه کلرادو آمریکا، نوعی روش چاپ سه بعدی ابداع کرده اند که می تواند امکان کنترل استحکام اجسام را فراهم کند و روش های زیست پزشکی جدیدی برای ابداع رگ ها و بافت های مصنوعی در آینده ارایه دهد.
  در حالی که تا چندی قبل مهندسان حوزه هوش مصنوعی پردرآمدترین مهندسان محسوب می شدند، به تازگی یک رشته مهندسی نوپای دیگر به نام مهندسی بلاک چین نیز بسیار پردرآمد شده است.
  شرکت ادوبی چندین محصول جدید خود را معرفی کرده و از افزایش قابلیت ها در محصولات گذشته خود بر اساس هوش مصنوعی و «فضای ابری» خبر داده است. در میان محصولات جدید این شرکت می توان به ادوبی راش اشاره کرد که کامل ترین نرم افزار تدوین فیلم برای دستگاه های قابل حمل کوچک مانند تلفن های همراه و تبلت است.
  دولت ژاپن از شرکت فیس بوک خواست که حفاظت از داده های شخصی کاربرانش را بهبود دهد تا باز هم دچار رسوایی های سال گذشته که اطلاعات ده ها میلیون کاربرش فاش شد ، رخ ندهد.
  فناوران - مدیر روابط عمومی شرکت مبین نت در توییتی اعلام کرد که پارازیت ها در تهران همچنان ادامه دارد اما مبین نت موفق شده با دو راهکار فنی مشکل اختلال را حل کند: «پارازیت ها متوقف نشد، اما توانستیم با دو روش فنی هم زمان کاری کنیم که بر محصول ما تاثیر نداشته باشد.
  رییس دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی از آغاز به کار سامانه «ارمغان» از دو ماه آینده برای ساماندهی جذب کمک های مردمی از سوی موسسات خیریه وابسته به بهزیستی خبر داد.
  فناوران - هفدهمین نمایشگاه الکامپ کامپیوتر، تجارت الکترونیک، شبکه، ماشین های اداری و تلکام (اینترنت، مخابرات، ارتباطات) استان فارس از 13 الی 16 آذرماه سال جاری، در محل دایمی نمایشگاه‎های بین المللی استان فارس برگزار خواهد شد.
  سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: از 120 هزار و 406 فقره شکایت مردمی در نیمه نخست امسال درباره تخلفات صنفی و غیرصنفی از طریق تلفن 124 ستاد خبری استان ها، 83 درصد رسیدگی شده است.
  رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: نظر فعالان اقتصادی در تصمیم گیری و تصمیم سازی‎ها غایب است و امیدواریم مسوولان کشور در عمل به تاکید رهبر معظم انقلاب درباره استفاده از نظر بخش خصوصی توجه کنند.
  کانون انجمن های صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی سراسر کشور در نامه ای به رییس سازمان برنامه و بودجه، رسیدگی هر چه سریع تر به مشکلات پیمانکاران شاغل در این بخش ها را به دلیل اوضاع نابسامان اقتصادی خواستار شد.
  • تعداد رکوردها : 57585