آخرین اخبار
   
  57581رکورد در مدت زمان 3.198ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  فناوران - مدیر روابط عمومی شرکت مبین نت در توییتی اعلام کرد که پارازیت ها در تهران همچنان ادامه دارد اما مبین نت موفق شده با دو راهکار فنی مشکل اختلال را حل کند: «پارازیت ها متوقف نشد، اما توانستیم با دو روش فنی هم زمان کاری کنیم که بر محصول ما تاثیر نداشته باشد.
  رییس دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی از آغاز به کار سامانه «ارمغان» از دو ماه آینده برای ساماندهی جذب کمک های مردمی از سوی موسسات خیریه وابسته به بهزیستی خبر داد.
  فناوران - هفدهمین نمایشگاه الکامپ کامپیوتر، تجارت الکترونیک، شبکه، ماشین های اداری و تلکام (اینترنت، مخابرات، ارتباطات) استان فارس از 13 الی 16 آذرماه سال جاری، در محل دایمی نمایشگاه‎های بین المللی استان فارس برگزار خواهد شد.
  سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: از 120 هزار و 406 فقره شکایت مردمی در نیمه نخست امسال درباره تخلفات صنفی و غیرصنفی از طریق تلفن 124 ستاد خبری استان ها، 83 درصد رسیدگی شده است.
  رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: نظر فعالان اقتصادی در تصمیم گیری و تصمیم سازی‎ها غایب است و امیدواریم مسوولان کشور در عمل به تاکید رهبر معظم انقلاب درباره استفاده از نظر بخش خصوصی توجه کنند.
  کانون انجمن های صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی سراسر کشور در نامه ای به رییس سازمان برنامه و بودجه، رسیدگی هر چه سریع تر به مشکلات پیمانکاران شاغل در این بخش ها را به دلیل اوضاع نابسامان اقتصادی خواستار شد.
  رییس کل گمرک ایران گفت: بسته ضد تحریمی گمرک برای حمایت از صادرات تدوین شده است و از همه ظرفیت‎ها تقویت بخش تولید و رونق صادرات استفاده می‎شود.
  تحلیلگران برآورد کرده اند که اپل به احتمال زیاد تبلت آیپد پرو ۲۰۱۸ خود را به درگاه USB–C مجهز خواهد کرد.
  یک استارتاپ فرانسوی، دوربینی ساخته که صفحه نمایش ندارد و تصاویر ثبت شده را مستقیما روی موبایل فرد نمایش می دهد.
  برخی از کاربران گوشی های پیکسل ۳ ایکس ال مدتی است که در وب سایت و شبکه های اجتماعی مختلف همچون Reddit از مشکل در اسپیکرهای این پرچمداران گوگل اعلام نارضایتی کرده اند تا صدایشان به گوش گوگل برسد و با ارائه یک به روزرسانی نرم افزاری به برطرف شدن آن بپردازد.
  • تعداد رکوردها : 57581