آخرین اخبار
   
  58415رکورد در مدت زمان 2.402ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مهر- یک اختراع جدید به نام کی اسمارت پرو مشکل یافتن محل کلیدها را به طور دائم حل می کند. این دستگاه به همراه یک اپلیکیشن تلفن همراه به نام Tile عرضه می شود و قادر به موقعیت یابی دسته کلید شما در هر لحظه است.
  گوگل در حال برنامه ریزی برای افزودن قابلیت جدیدی به برنامه دستیار خود است تا کاربران بتوانند از تاخیر احتمالی پروازهای شان مطلع شوند.
  جمعی از کارگران مسلمان آمازون با تجمع در مقابل یکی از انبارهای این شرکت خواستار تغییر شرایط کاری و اختصاص زمان کافی برای نمازخواندن شدند.
  87 درصد 28 آذر 1397 11:59
  توییتر سیزدهمین گزارش شفافیت خود را منتشر کرده که در آن به روندهای کنونی در درخواست های دولت ها برای دریافت اطلاعات، درخواست ها برای حذف محتوا، و دیگر موضوعات مربوط به حریم خصوصی در رابطه با این شبکه اشاره شده است.
  شرکت جگوار لندرور یک نوع دراتوماتیک برای خودرو ابداع کرده که ضمن کمک به افراد قطع عضو، می تواند برای خودروهای خودران نیز مفید باشد.
  با پرینترهای سه بعدی خیلی کارها می توان انجام داد؛ از چاپ اندام های انسان و قرنیه چشم تا اسلحه و وسایل نقلیه. اما این بار یک خبرنگار فوربس مدلی از سر خودش را با چاپگر سه بعدی چاپ کرده تا با آن بتواند سیستم های قفل گشایی مبتنی بر چهره گوشی های هوشمند را گول بزند.
  ایسوس همکاری خود را با Quantumcloud آغاز کرد تا گیمرها بتوانند با کارت گرافیک های بی کار خود در دنیای ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنند.
  شرکت ال جی که نمونه اولیه یک تلویزیون قابل لوله کردن را در نمایشگاه CES 2018 عرضه کرده بودT قصد دارد آن را برای فروش در سال ۲۰۱۹ روانه بازار کند.
  با پنل کاربری جدید آمازون از این پس قادر خواهید بود با در اختیار داشتن دستیار هوشمند الکسا و یک بلندگوی هوشمند اکو یا هر گجت دیگری که از الکسا پشتیبانی کند، سیستم امنیتی خانه خود را تنها با صدا کنترل کنید.
  مهر- معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: ما همواره آمادگی داریم که از پروژه‎های جهاد دانشگاهی با هر حجم هزینه‎ای حمایت کنیم.
  • تعداد رکوردها : 58415