آخرین اخبار
   
  57528رکورد در مدت زمان 1.840ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مهر- یک تولیدکننده سازهای مختلف با استفاده از چاپگرهای سه بعدی و دانش خود در حوزه الکترونیک گیتاری برقی تولید کرده که محصولی مابین گیتارهای عادی و سنتی و گیتارهای تمام برقی محسوب می شود.
  75 هزار نفر 29 مهر 1397 12:17
  با هک یکی از سیستم های رایانه ای دولت آمریکا، اطلاعات محرمانه ۷۵ هزار نفر فاش شده است. از این سیستم برای ثبت نام بیمه خدمات درمانی استفاده شده است.
  پژوهشگران مایکروسافت از تکنولوژی جدیدی رونمایی کرده اند که می تواند دستورات بدون صدای کاربران را نیز تشخیص بدهد.
  دانه های قاصدک یکی از شگفتی های عالم خلقت هستند که می توانند در صورت وزیدن باد بیش از یک کیلومتر هم سفر کنند. محققان دانشگاه ادینبورگ قصد دارند پهپادهایی را بر همین اساس طراحی کنند.
  پژوهشگران آزمایشگاه علوم و تکنولوژی مواد فدرال سوئیس (Empa) در حال تلاش برای ادغام داروهای درمانی در الیاف هستند.
  شرکت VivaLNK محصولی مشابه با چسب زخم های عادی موسوم به ویتال اسکات تولید کرده که محصولی ضدآب است و با چسباندن آن بر روی پوست و در زیر لباس های عادی در بالای قلب می توان از وجود استرس در افراد مطلع شد.
  برخی کاربران گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس گوگل می گویند دوربین گوشی های یادشده مشکلات عجیبی دارند و همین امر موجب می شود برخی اوقات عکس های گرفته شده ذخیره نشوند.
  یک اپلیکیشن جدید با عکسبرداری از مردمک چشم کاربران بعد از هر بار باز کردن قفل گوشی میزان هشیاری آنها را تشخیص داده و در صورت لزوم به آنها هشدار می دهد.
  گزارش مالی شرکت آی بی ام (IBM) در سه ماهه سوم سال جاری ۲۰۱۸ میلادی نشان دهنده عملکرد ضعیف تر از انتظار این شرکت دارد.
  فیسبوک این ماه از تولید محصولی هوشمند به نام پورتال خبر داد که مجهز به دوربین بوده و برای رقابت با محصولاتی همچون آمازون اکو عرضه شده است.
  • تعداد رکوردها : 57528