آخرین اخبار
   
  57098رکورد در مدت زمان 8.689ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  در آستانه دربی ۸۸، با همکاری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزیر ورزش و جوانان ظرفیت شبکه همراه اول در ورزشگاه آزادی ۳ برابر افزایش یافت
  40 میلیون دلار 4 مهر 1397 11:41
  مایکروسافت دیروز از سرمایه گذاری ۴۰ میلیون دلاری برای ارتقای فناوری هوش مصنوعی خبر داد تا استفاده از این فناوری برای ارتقای کمک های بشردوستانه در جهان تسهیل شود.
  پژوهشگران دانشگاه پنسیلوانیا(Penn State) در حال کار روی یک مدل مجازی مغز انسان مجهز به حسگرهای جسمی هستند تا میزان تاثیرات وارد شده بر مغز را شبیه سازی رایانه ای و نتایج آن را پیش بینی کنند.
  شرکت هواپیمایی آلاسکا ایرلاینز قصد دارد برای سرگرم کردن مسافران در هنگام پرواز، از هدست واقعیت مجازی استفاده کند.
  ایسنا- کاربران اسنپ چت، به زودی می توانند تنها با عکس گرفتن از کالاهای دلخواه شان، از سایت آمازون خرید کنند.
  نخستین بار سه فرد معلول حرکتی با کاشت الکترودی در نخاع توانستند دوباره راه بروند. این الکترود دوباره ارتباط میان نورون های مغز و پا را در این سه نفر برقرار می کند.
  پس از معرفی روبات های مستقل در نقش های مختلف در یک بیمارستان و تعدادی از مراکز مراقبت از سالمندان، اکنون یک کافه در توکیو به زودی با پیشخدمت های روباتیک که توسط افراد دارای معلولیت فیزیکی از راه دور کنترل می شوند، افتتاح خواهد شد.
  دانشمندان اروپایی قصد دارند سیستم های هوش مصنوعی طراحی کنند که براساس الگوی زندگی حیوانات اجتماعی کار کند. به این منظور آنها مشغول ساخت روبات هایی هستند که بتوان آن را داخل کندوی زنبور عسل قرار داد. این طرح «اجتماع خودگردان و تعاملات اجتماعی حیوانات و روبات ها» نام دارد.
  شبکه فیس بوک با شکایت جمعی از کارکنانش روبه رو شده که به دلیل سر و کار داشتن دائم با تصاویر و ویدیوهای زننده و تکان دهنده دچار عارضه ای روانی شده اند.
  مایکروسافت نسخه رسمی آفیس ۲۰۱۹ را برای کاربران ویندوز و رایانه های مک عرضه می کند.
  • تعداد رکوردها : 57098