آخرین اخبار
   
  57531رکورد در مدت زمان 1.903ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ارتباطات و نوآوری های حوزه ICT و اجلاس جانبی آن با عنوان باکوتل از تاریخ 13 لغایت 16 آذرماه سال جاری در شهر باکو برگزار خواهد شد.
  مدیرکل دفتر نوآوری وزارت ارتباطات از تدوین بسته حمایت از صادرات کالاهای فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد.
  در آستانه انتخابات میان دوره ای در آمریکا، فیس بوک گروهی از خبرنگاران را به دیدار از اتاق جنگ اخبار جعلی خود دعوت کرد.
  مهر- یک تولیدکننده سازهای مختلف با استفاده از چاپگرهای سه بعدی و دانش خود در حوزه الکترونیک گیتاری برقی تولید کرده که محصولی مابین گیتارهای عادی و سنتی و گیتارهای تمام برقی محسوب می شود.
  75 هزار نفر 29 مهر 1397 12:17
  با هک یکی از سیستم های رایانه ای دولت آمریکا، اطلاعات محرمانه ۷۵ هزار نفر فاش شده است. از این سیستم برای ثبت نام بیمه خدمات درمانی استفاده شده است.
  پژوهشگران مایکروسافت از تکنولوژی جدیدی رونمایی کرده اند که می تواند دستورات بدون صدای کاربران را نیز تشخیص بدهد.
  دانه های قاصدک یکی از شگفتی های عالم خلقت هستند که می توانند در صورت وزیدن باد بیش از یک کیلومتر هم سفر کنند. محققان دانشگاه ادینبورگ قصد دارند پهپادهایی را بر همین اساس طراحی کنند.
  پژوهشگران آزمایشگاه علوم و تکنولوژی مواد فدرال سوئیس (Empa) در حال تلاش برای ادغام داروهای درمانی در الیاف هستند.
  شرکت VivaLNK محصولی مشابه با چسب زخم های عادی موسوم به ویتال اسکات تولید کرده که محصولی ضدآب است و با چسباندن آن بر روی پوست و در زیر لباس های عادی در بالای قلب می توان از وجود استرس در افراد مطلع شد.
  برخی کاربران گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس گوگل می گویند دوربین گوشی های یادشده مشکلات عجیبی دارند و همین امر موجب می شود برخی اوقات عکس های گرفته شده ذخیره نشوند.
  • تعداد رکوردها : 57531