آخرین اخبار
   
  57961رکورد در مدت زمان 1.934ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  قرار است که شرکت های اریکسون و تلسترا با همکاری یکدیگر، محدوده اینترنت چیزهای کم پهنا یا NB–IoT را به حدود 100 کیلومتر افزایش دهند.
  دانشمندان امیدوارند با استفاده از هزاران ریزروبات دارای ترکیبات آهن ربایی بتوانند فلزات سنگین را از آب های آلوده حذف کنند.
  92 درصد 30 آبان 1397 12:4
  فناوری هوش مصنوعی متن باز گوگل این امکان را دارد که صداهایی که دریافت می کند را با دقت 92 درصدی از هم تمییز دهد. این کار از طریق برش صداها به بخش های مختلف و مقایسه آنها صورت می گیرد.
  مهر- یک موتور سیکلت برقی با پرینتر سه بعدی ساخته شده است. تمام بخش های این وسیله نقلیه از جمله چرخ های آن پرینتی هستند.
  اینستاگرام لایک، فالوور و کامنت های جعلی در حساب های کاربران خود را حذف می کند. این شبکه اجتماعی از ابزارهای یادگیری ماشینی حساب های کاربری با لایک و فالوور جعلی را حذف می کند.
  شرکت آمار و ارقام 2thinknow فهرست پیشرفته ترین شهرهای دنیا از نظر وجود شرکت های فناوری را در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد که برخلاف انتظار نام سیلیکون ولی در صدر این فهرست دیده نمی شود و توکیو در رده اول قرار دارد.
  آرسن ونگر، مدیر تیم فوتبال آرسنال با توجه به نفوذ روزافزون رسانه های اجتماعی اعلام کرد که روبات ها در نهایت می توانند مدیران فوتبال شوند.
  فیس بوک با راه اندازی یک صندوق ۶ میلیون دلاری قصد دارد 80 روزنامه نگار محلی را در بریتانیا آموزش دهد. این اقدام بخشی از پروژه این شرکت با عنوان «اخبار جامعه» است که هدف از آن، تشویق گزارشگران به فعالیت در شهرهایی است که روزنامه ها و روزنامه نگاران خود را از دست داده اند.
  فناوران- کارت گرافیک های سری ROG STRIX ایسوس را با ویژگی های خنک کننده های نسل جدید، پایین بودن دما و بی صدا بودن می شناسیم. حالا ایسوس رده بالاترین تراشه گرافیکی AMD یعنی RX590 را با ROG STRIX ترکیب کرده تا قدرت و کارایی را به طور همزمان در اختیار کاربران قرار دهد.
  با اجرایی شدن طرح رجیستری برای تمام برندهای تلفن همراه، با توجه به هدف اجرای این طرح و جلوگیری از واردات قاچاق این تجهیزات، سایر تجهیزات سیم کارت خور هم در نوبت شمول رجیستری بودند، اما به نظر می رسد به دلیل برخی ملاحظات، هنوز تبلت ها و سایر تجهیزات سیم کارت خور مشمول رجیستری نشده اند.
  • تعداد رکوردها : 57961