آخرین اخبار
   
  57576رکورد در مدت زمان 1.903ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  کانون انجمن های صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی سراسر کشور در نامه ای به رییس سازمان برنامه و بودجه، رسیدگی هر چه سریع تر به مشکلات پیمانکاران شاغل در این بخش ها را به دلیل اوضاع نابسامان اقتصادی خواستار شد.
  رییس کل گمرک ایران گفت: بسته ضد تحریمی گمرک برای حمایت از صادرات تدوین شده است و از همه ظرفیت‎ها تقویت بخش تولید و رونق صادرات استفاده می‎شود.
  تحلیلگران برآورد کرده اند که اپل به احتمال زیاد تبلت آیپد پرو ۲۰۱۸ خود را به درگاه USB–C مجهز خواهد کرد.
  یک استارتاپ فرانسوی، دوربینی ساخته که صفحه نمایش ندارد و تصاویر ثبت شده را مستقیما روی موبایل فرد نمایش می دهد.
  برخی از کاربران گوشی های پیکسل ۳ ایکس ال مدتی است که در وب سایت و شبکه های اجتماعی مختلف همچون Reddit از مشکل در اسپیکرهای این پرچمداران گوگل اعلام نارضایتی کرده اند تا صدایشان به گوش گوگل برسد و با ارائه یک به روزرسانی نرم افزاری به برطرف شدن آن بپردازد.
  شرکت لنوو گوشی جدیدی به نام لنووو اس ۵ پرو عرضه کرده که اگر چه از نظر سخت افزاری قدرتمند است، اما قیمت آن تنها ۱۸۵ دلار است.
  هشتمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای با حضور احمدی، رییس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صنعت معدن و تجارت و نمایندگانی از استا‎ن ‎‎ها در محل سازمان برگزار شد و مسایل صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، از جمله تفسیر تبصره ذیل ماده 2 قانون نظام صنفی در خصوص قانون خاص، تفکیک حیطه وظایف اتحادیه‎ها و سازمان نظام صنفی رایانه‎ای و تعامل بیشتر این دو نهاد، نحوه حمایت و عضویت کسب و کارهای اینترنتی مورد بررسی قرار گرفت.
  در پانزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، روابط عمومی همراه اول موفق به دریافت نشان خلاقیت شد.
  معاون وزیر ارتباطات گفت: امنیت اتصال از طریق کلاینت های تلگرام از خود تلگرام پایین تر است و با توجه به آمار و ارقام کاربران، برخی از 7 پیام رسان مورد حمایت از رقابت کنار رفته و از چارچوب حمایتی خارج می شوند.
  معاون اول رییس جمهوری صبح دیروز در شصتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خواستار تفاهم ملی در همه سطوح برای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات شد.
  • تعداد رکوردها : 57576