آخرین اخبار
   
  57873رکورد در مدت زمان 2.043ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  شرکت موزیلا عرضه کننده مرورگر فایرفاکس مجموعه ای از افزونه ها را به صورت آزمایشی عرضه کرده که خریدکردن در محیط مرورگر فایرفاکس را تسهیل می کنند.
  339 پرنده 26 آبان 1397 12:21
  گزارش مرگ ناگهانی و بی دلیل ۳۳۷ سار در پارکی در لاهه سبب شده برخی دلیل آن را آزمایش شبکه اینترنت نسل پنجم در اطراف پارک بدانند. اما شواهدی از این امر در دسترس نیست.
  سانجای مروتا رئیس شرکت Micron Technology در کنفرانس Techonomy گفت: در آینده هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل مدفون و ادرار افراد را به طور واقعی انجام می دهد. این روند می تواند از تعداد دفعات مراجعه به پزشک بکاهد و هم زمان به افراد کمک کند زودتر متوجه بیماری ها شوند.
  فیس بوک و اینستاگرام تصمیم دارند با کمک هوش مصنوعی دلالان مواد مخدر در پلتفرم های خود را ردیابی کنند.
  ایتنا - شرکت «میشیگان روباتیک» محصول جدیدی با نام Cassie Blue معرفی کرده است که می تواند فعالیت های مختلف انجام دهد.
  گروهی از کلاهبرداران با هک یکی از حساب های کاربری گوگل در توییتر پیامی درباره قرعه کشی بیت کوین را به اشتراک گذاشتند تا ارز مجازی کاربران را سرقت کنند.
  مدیر ارشد اجرایی فیس بوک در واکنش به سخنان مدیرعامل اپل، به تیم مدیریت خود دستور داد از موبایل های اندروییدی استفاده کنند.
  محققان امنیتی نسبت به استفاده از ساعت های هوشمند ویژه کودکان هشدار دادند.
  مایکروسافت که چندی قبل تبلت سرفیس گوی خود را با نصب پردازشگر های نسل هشتم اینتل به روزرسانی کرد، حالا مدل پیشرفته تری از آن را برای استفاده صاحبان مشاغل طراحی کرده است.
  فناوران- بازار خرید و فروش تلویزیون در رکود سنگینی فرو رفته است. به گفته فعالان بازار لوازم صوتی و تصویری، در یکسال اخیر بازار تلویزیون بدترین روزگار خود را گذرانده است و نیمی از تلویزیون ها با قیمت بیشتر از 5 میلیون تومان در بازار کمیاب شده اند؛ زیرا حجم تولید و واردات انها کاهش یافته است.
  • تعداد رکوردها : 57873