آخرین اخبار
   
  58241رکورد در مدت زمان 2.277ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  ایسنا- گوگل یک امکان جدید موسوم به پاسخ هوشمند را برای پیام رسان اختصاصی خود طراحی کرده که متناسب با پیام های دریافتی، پاسخ های پیشنهادی ارائه می دهد.
  در فرودگاه بین المللی لس آنجلس طی یک طرح ۹۰ روزه، مسافران با سیستم شناسایی چهره احراز هویت می شوند.
  گزارش های شرکت هایی از جمله گوگل و مایکروسافت در مورد هوش مصنوعی نشان می دهد سیستم های هوش مصنوعی و سازندگان آن به شدت نیاز به مداخله مستقیم دولت و ناظران حقوق بشر دارند.
  بدافزارنویسان، آگهی دهندگان و هکرها با سواستفاده از یک نقص امنیتی در مرورگر فایرفاکس که از ۱۱ سال قبل برطرف نشده، مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می کنند.
  چین یک کمیته اخلاقی برای بررسی مفید بودن و سلامت بازی های آنلاین تشکیل داده است.
  برد اسمیت، مدیر و نماینده حقوقی مایکروسافت در مورد فناوری تشخیص چهره هشدار داده و ادعا کرده است که اگر دولت ها کاربرد این فناوری را محدود نکنند، کابوس جورج اورول درباره آینده انسان ها که در زمان 1984 به تصویر کشیده، به واقعیت تبدیل خواهد شد.
  نمایشگر ۳۴ اینچی C34F791 از نسل مانیتورهای چندکاره سامسونگ با اتکا به قابلیت هایی همچون صفحه نمایش منحنی، رزولوشن Ultra WQHD، قابلیت تصویر در تصویر و زمان واکنش پذیری ۴ میلی ثانیه ای به یک نمایشگر همه فن حریف در اتاق های کاری و اداری تبدیل شده است.
  در حالی که بسیاری برای تامین امنیت منزل خود هزینه های گزافی را متحمل می شوند، می توان با نصب یک دوربین ۲۰ دلاری با کیفیت فوق دقیق نیز این کار را انجام داد.
  پژوهشگران شبانه روز برای توسعه فناوری هایی که آسودگی را برای افراد به ارمغان می آورد تلاش می کنند و امسال نیز مانند سال های گذشته پژوهشگران موفقیت چشمگیری در توسعه گجت ها داشته اند و هدف آنها توسعه گجت های کوچک و کوچک تر است تا استفاده از آن برای افراد راحت باشد.
  فناوران - استارت‎آپ ویکند طراحی صنعتی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می شود.
  • تعداد رکوردها : 58241