آخرین اخبار
   
  57845رکورد در مدت زمان 1.747ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  با احتمال قطع روابط بانکی میان بانک کونلون چین با تجار ایرانی، پکن در نظر دارد یک سیستم جدید بانکی برای ادامه همکاری های مالی و بانکی با تهران دایر کند.
  رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس جزییات مشارکت بانک های اروپایی با ایران برای نقل و انتقالات پولی مستقل از آمریکا را اعلام کرد.
  به دنبال فشار تحریم های آمریکا، دسترسی کاربران ایرانی به برخی از صرافی های رمز ارز قطع و محدودیت هایی اعمال شده است.
  حدود دو دهه از آغاز دوران رونق بانکداری و پرداخت الکترونیکی در کشور ما می گذرد و اکنون می توان گفت با صنعتی جوان و باانگیزه روبه رو هستیم که راهبران و فعالان آن اکنون بار مسوولیت و میراث مدیران، سرمایه گذاران، کارشناسان این مرز و بوم را بر دوش دارند.
  دفترهای کار مجازی اگر به خوبی معرفی شوند، در شرایط سخت اقتصادی کنونی می توانند هزینه های راه اندازی و اداره شرکت ها و استارت آپ ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.
  امروزه تولید برق از مواد تجدیدناپذیر و سوخت‎های فسیلی هزینه‎های مادی و زیست‎محیطی فراوانی دارد، بهتر است از فناوری‎های ارزان‎تر و تجدیدشونده استفاده شود. با توجه به اقلیم مناسب کشور و وفور تابش خورشید، یکی از بهترین و مقرون به صرفه‎ترین فناوری‎ها، تولید برق با استفاده از انرژی تابش خورشیدی و یا استفاده از چراغ یا ابزاری‎است که با نور خورشید کار می‎کند. یکی از شرکت هایی که دراین زمینه فعالیت می کند، آرسااستور نام دارد که در بخش استارت آپ های نمایشگاه تراکنش امسال حضور یافته است. در این خصوص گفت وگوی کوتاهی کردیم با فرشته یزدانی، مدیربازاریابی و فروش شرکت آرسااستور تا با محصولات و خدمات این شرکت آشنا شویم.
  در اوایل دهه 80 همزمان با آغاز شکل گیری پول الکترونیکی و درگاه های پرداخت با درایت مدیران وقت در بانک مرکزی این فعالیت و خدمات با تعریف قوانین و مقرارت مربوط به «سرویس دهندگان خدمات پرداخت» به شرکت های PSP واگذار شد. شاید این تصمیم یکی از مهم ترین اقدامات این نهاد قانون گذار برای رشد و توسعه پول الکترونیکی به شمار آید؛ چرا که امروزه شاهد رشد قابل توجه تراکنش های بانکی و ارائه سرویس در حد روال های متداول در پیشرفته ترین کشور های دنیا هستیم و به راستی فعالان این صنعت در لبه تکنولوژی در حال توسعه خدمات خود هستند.
  یکی از اتفاقاتی که زمینه فعالیت شرکت های فین تک را تسهیل می کند؛ تدوین قوانین فعالیت پرداخت یارها از سوی بانک مرکزی است که بعد از مدت ها این فعالیت ها را شکل قانونی بخشیده و امید را در دل استارت آپ های فناوری مالی زنده کرده است. در حاشیه نمایشگاه تراکنش در مورد مزایا و مخاطرات فعالیت پرداخت یارها در صنعت پرداخت، گفت وگوی کوتاهی با امیرحسین داودیان، معاون توسعه کسب وکار شرکت داده ورزی سداد انجام داده ایم که از نظرتان می گذرد. گفتنی است که جشنواره استارت آپی شهر هوشمند و جشنواره بزرگ فین تک ایران، دو بخش نمایشگاه تراکنش 2018 است که شرکت پرداخت الکترونیک سداد حامی انحصاری آن است.
  فناوران- بر اساس گفته های مدیر بخش موبایل سامسونگ، این شرکت یک میلیون گوشی انعطاف پذیر را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد کرد.
  کمپانی چینی Poptel جدیدترین جان سخت خود به نام P60 را با قابلیت های بالا و قیمت پایین ۲۱۹ دلار رونمایی کرد.
  • تعداد رکوردها : 57845