آخرین اخبار
   
  57049رکورد در مدت زمان 8.143ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  3 نیروگاه بادی 2 مهر 1397 11:8
  غول جست وجو با هدف کاهش هزینه های خود، انرژی سه نیروگاه بادی در فنلاند را می خرد.
  شرکت موزیلا یک مرورگر مخصوص واقعیت مجازی و واقعیت افزوده رونمایی کرده است.
  محققان دانشگاه کالیفرنیا موفق به تولید گلایدری ( هواپیمای بدون موتور) شده اند که می تواند بدون نیاز به دخالت انسان و با استفاده از جریان هوای گرم تا ارتفاع ۷۰۰ متری پرواز کند.
  مهر- به تازگی یک کیبورد مخصوص تلویزیون های هوشمند به بازار ارایه شده که با پد لمسی یکپارچه شده است.
  افراد معلولی که مجبور به استفاده از ویلچر هستند، با چالش های مختلفی مواجه هستند. یکی از این چالش ها زخم بستر است که به علت نشستن طولانی مدت بر روی ویلچر ایجاد می شود.
  چین در ادامه سختگیری ها بر محتوای برنامه ها و موضوعاتی که روی شبکه اینترنت و تارنماهای این کشور منتشر می شود، هزاران سایت را تعطیل کرد.
  بعد از اینکه کارمندان گوگل به دلیل ساخت موتور جست وجوی دستکاری شده برای چینی ها اعتراض کردند و حتی چند نفری هم اعلام کردند که این ننگ را نمی پذیرند و استعفا دادند، حال مدیران این شرکت ایمیلی را به صورت یادداشت به تمام کارمندان شرکت فرستاده اند که در آن جزییات کاملی از این موتور جست وجوی چینی ارایه شده و نشان می دهد این برنامه تا چه حد پیشرفته است و اصلا در مراحل ابتدایی نیست. اما نکته جالب اینجاست که آنها سپس از کارمندان خود خواسته اند که این ایمیل را خیلی زود پاک کنند تا بعدا به مشکلی برخورد نکنند.
  گزارشی منتشر شده مبنی بر آتش گرفتن گوشی گلکسی نوت ۹ یک زن آمریکایی داخل کیف دستی اش منتشر شده است.
  آمازون از 12 محصول جدید خود را رونمایی کرد. این محصولات هوشمند خانگی مجهز به فناوری دستور صوتی الکسا بوده و کارهای روزمره زندگی را انجام می دهند.
  بانوان کارآفرین حوزه فاوا برای استفاده از فرصت انجام خرید و فروش و صادرات محصولات خود در سامانه hamibanoo.ir ثبت نام کنند.
  • تعداد رکوردها : 57049