آخرین اخبار
گزارش

گزارشی از برگزاری نخستین لین کمپ VIP در دانشگاه شهید بهشتی

کم حجم و پرمحتوا

گفت و گو

علی دانشگر، مدیرعامل شرکت داتین در گفت‌و‌گو با فناوران:

استارت آپ ها ناامید نشوند؛ فشارها موقتی است

گفت‌وگو با سینا روشن، مدیرعامل «پین تا پین»

بسته ارزان سفر را به ایرانگردان معرفی می کنیم

ناصر غانم‌زاده، بنیان‌گذار «ایران استارت‌آپز» از آفت های دخالت دولت در اکوسیستم استارتاپی می گوید

دوستیِ خاله خرسه

امیر شوکتی، مدیرعامل تحلیل ارتباط و خالق #پیام_ناشناس

من صاحب telegram.me هستم

گفت و گوی فناوران با گروه بنیان گذاران دیتا شهر

اول خدمت بعد پول و شهرت

گفت‌و‌گو با فریدون کورنگی، بنیانگذار شتابدهنده مپس

موتور نوآوری با پول دولتی روشن نمی شود

نظرسنجی

کارشناسان برای سال آینده پیش‌بینی می‌کنند

تاثیر چشمگیر سرویس های آنلاین در کاهش هزینه های گردشگری

کارشناسان پیش بینی می کنند که با رشد سرویس های آنلاین گردشگری در سال آینده، تحولی در این صنعت رخ داده و گردشگران با کاهش قیمت در 60 درصد از هتل ها و مراکز اقامتی مواجه شوند.

1395/12/2108:42

معاون دبیرکل بانک مرکزی:

فین تک ها اگر خلق پول و جذب سپرده و معامله ارز نکنند، مجوز لازم ندارند

معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی گفت: اگر استارت آپ های مالی، خلق پول، جذب سپرده و خرید و فروش ارز نکنند، می توانند بدون دریافت مجوز از بانک مرکزی فعالیت کنند.

1395/12/2108:41

تامین مالی، منابع انسانی و چالش‌های حقوقی

مهم ترین موانع توسعه استارت آپ های فاوا مشخص شد

رییس مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات با اعلام خبر انجام پژوهش های میدانی از وضعیت استارت آپ های این حوزه، مهم ترین چالش این کسب و کارها را تامین مالی عنوان کرد.

1395/12/2108:40

مدیرعامل فناپ:

قدرتمندترين سلاح فين تك حذف واسطه است

مدیرعامل شرکت فناپ در مراسم اختتامیه رویداد فین تک گفت: آنچه همکاری بانک ها با استارت آپ ها را میسر می کند، این است که این فرهنگ به وجود بیابد که فین تک قرار نیست جایگزین نظام های مالی شود.

1395/12/2108:38

16 ایده به مرحله دوم فین تک فست راه یافت

رویداد فین تک فست روز پنج شنبه گذشته در مراسمي با حضور رييس سازمان انرژي اتمي ايران، مدیرعامل بانک پاسارگاد، مدیرعامل فناپ و برخی از مدیران این مجموعه در دانشگاه خاتم آغاز به کار کرد.

1395/12/2108:37

تداوم اختلال دسترسی به سایت های خارجی

چند روزی است برخی کاربران اینترنت چند سرویس دهنده در ساعاتی از شبانه روز در دسترسی به سایت های خارجی با محدودیت مواجه هستند که متولیان امر در پیگیری ها از این موضوع اظهار بی اطلاعی کردند.

1395/12/1323:10

فراخوان نقد قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان

معاونت علمی و فناوری رییس جمهور با همکاری پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری، قصد دارد در قالب یک هم اندیشی تخصصی، با مرور تجربیات به دست آمده در فرایند پیاده سازی قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان، از دیدگاه صاحب نظران حوزه سیاست فناوری و نوآوری و فعالان شرکت های دانش بنیان در این زمینه استفاده کند.

1395/11/1611:30

در گفت وگو مدیرعامل «پین‌تا‌پین» مطرح شد:

راهکارهای فناورانه برای رشد گردشگری داخلی

گردشگری، بزرگ ترين و متنوع ترين صنعت دنيا با بیشترین میزان ارزش افزوده به حساب مي آيد. اما ايران که براساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، در رديف ده کشور نخست از نظر وجود جاذبه هاي گردشگري قرار دارد، در جذب گردشگر داخلی و خارجی، تاکنون نتوانسته جايگاه درخوری برای خود دست و پا کند.

1395/11/1611:28

کی کجاس

«کی کجاس» (www.kikojas.com) که یکی از استارت آپ های برتر الکام استارز امسال بود، سرویسی است که به گفته خودش، سریع ترین راهی است که می توانید کسب و کارها و اطلاعات شهری مورد نیاز خود را در آن پیدا کنید. در وب سایت و اپلیکیشن کی کجاس می توانید مکان های مورد نظرتان را در میان ۲۱۹,۴۷۸ مکان ثبت شده در شهر تهران جست وجو کنید. کی کجاس، محصولی از سیدار استدیو، یک سرویس بانک اطلاعات شهری مبتنی بر نقشه و با محتوای باز است. بدین معنی که همه کاربران می توانند در توسعه و به روز نگاه داشتن اطلاعات آن – همانند ویکی پدیا – نقش داشته باشند.

1395/11/1611:28

در دومین رویداد نوآورانه فین تک

ایده های برتر تا مرحله تجاری سازی حمایت می شوند

نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فین تک (fintechfest) با هدف حمایت و تجاری سازی ایده های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارت آپ های حوزه بانکداری، پرداخت الکترونیکی و بورس برگزار می شود.

1395/11/1610:27
پیشخوان روزنامه
پربیننده ترین خبرها


.
سایر خدمات