fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 241317
تاریخ انتشار : 16 تیر 1397 10:59

با اولین حضور در نمایشگاه اینوتکس انجام می شود

حمایت مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر از ایده های نوآورانه

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر قصد اولین بار بصورت رسمی در نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس (INNOTEX 2018) شرکت کرده است. 
فناوران- نمایشگاه اینوتکس که هر ساله با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری برگزار می شود امسال نیز از  ۱۴ تیرماه آغاز شده و امروز به کار خود پایان می دهد.
مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر قصد دارد برای اولین بار در این نمایشگاه حاضر شده و با شناسایی نخبگان و ایده های خلاقانه، از این افراد در مسیر شکوفایی و رسیدن به موفقیت نهایی حمایت کند. این مرکز در سال ۹۶ با سرمایه گذاری و حمایت تجهیزاتی و فنی سامسونگ در دانشگاه امیرکبیر تهران افتتاح شد. 
تمرکز اصلی فعالیت این مرکز در حوزه های مرتبط با مسوولیت اجتماعی سامسونگ مانند بهداشت و سلامت، محیط زیست، انرژی، آموزش، پژوهش و توسعه پروژه های کاربردی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است. در این مرکز تلاش می شود با ارائه پشتیبانی های فنی در کنار حمایت تجهیزاتی، امکان توسعه، تولید و معرفی موفق اپلیکیشن های نوآور و مفید در حوزه های یاد شده فراهم شود.
در حال حاضر افراد و تیم های خلاق و علاقه مند می توانند طرح ها و ایده های خود را برای این مرکز ارسال و بعد از تایید اولیه از امکانات گسترده این مرکز برای تحقیق و توسعه همان ایده ها استفاده کنند. هر تیم پژوهشی مجاز خواهد بود برای سه دوره سه ماهه از این فرصت استفاده کند. البته تیم ها بعد از هر دوره سه ماهه ارزشیابی شده و برگزیدگان وارد سه ماهه بعدی می شوند که پیشرفته تر و دارای حمایت های بیشتری است.
جالب اینکه تمامی مراحل حمایت مرکز فناوری سامسونگ از ایده ها و تیم های انتخابی رایگان است و در نهایت نیز این شرکت سهمی در مالکیت استارت آپ های مورد حمایت خود نخواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :