fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
یادداشت سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 204052
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395 11:30

استقرار نرم افزارهای نوین در پست بانک

مدیرعامل پست بانک ایران برنامه های این بانک برای احراز هویت مشتریان و استقرار نرم افزارهای نوین را مطابق با ضوابط بانک مرکزی اعلام کرد و گفت: مشتریان و مسوولان باجه های روستایی هیچ نگرانی و دغدغه ای درباره درآمدها یا خدمت ها نداشته باشند.


ایرنا- خسرو فرحی گفت: باجه های نمایندگی پست بانک ایران به عنوان شرکای تجاری این بانک به شمار می روند و هیچگاه منافع آنان را نادیده نمی گیریم؛ بلکه درصددیم فعالیت های آنها را با استقرار نرم افزار جدید و جامع بانک بیش از گذشته توسعه و گسترش دهیم.
وی توضیح داد: افتتاح حساب در باجه های نمایندگی روستایی به شکل سیستمی و برخط همانند گذشته انجام می شود و مسوولان باجه ها نیز از مزایای آن بهره مند می شوند اما همسو با ضوابط بانک مرکزی و همچنین مقررات مبارزه با پولشویی باید مشتریان برای تایید نهایی حساب با هدف حفظ امنیت یک بار به شعبه ناظر بر باجه ها مراجعه کنند و احراز هویت شوند. 
به گفته وی، از آن پس مشتریان می توانند از طریق باجه های نمایندگی بدون مراجعه به شعبه، همه عملیات بانکی خود را به صورت لحظه ای و برخط انجام دهند. البته درآمد حساب های گشوده شده برای مسوولان باجه های نمایندگی محفوظ است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :