fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 250979
تاریخ انتشار : 25 آذر 1397 11:34

آغاز ثبت نام در نمایشگاه شرکت های نوپا و استارت آپی کشور

رویداد «تجاری سازی طرح های فناورانه»، سوم تا ششم دی ماه امسال به مناسبت هفته پژوهش و فناوری و همزمان با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
undefined
ایسنا-این رویداد چهار روزه از سوی دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در قالب سه بخش برگزار می شود که عبارتند از رویداد فرصت ها و چالش های کارآفرینی در ایران که به صورت نیم روز و شامل چندین سخنرانی علمی و پنل تخصصی در زمینه چالش های کارآفرینی برگزار می شود، نمایشگاه شرکت های نوپا و استارتاپی کشور با حضور بیش از یکصد استارتاپ فعال در حوزه های مختلف فناوری و رویداد سه روزه ارائه طرح های برگزیده به سرمایه گذاران جهت جلب نظر ایشان و جذب سرمایه.
بر اساس اعلام دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، ثبت نام در نمایشگاه شرکت های نوپا و استارتاپی کشور آغاز شده است.
در سه روز اول این رویداد،  10 طرح برگزیده توسط متخصصان برای سرمایه گذاران تشریح می شود و سپس طی جلسات مذاکره رودرو (B2B) مراحل بعدی جلب نظر و جذب سرمایه انجام می شود.
نکته حائز اهمیت در تمام این سه رویداد اعطای گرنت وزارت علوم به طرح هایی است که در ایام نمایشگاه موفق به جذب سرمایه گذار می شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :