fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 248716
تاریخ انتشار : 25 مهر 1397 7:23

حضور نرم افزار حسابداری «ایلیا» در جیتکس

افزایش شدید قیمت ارز، این امیدواری را برای نرم‎افزار حسابداری ایلیا ایجاد کرده که بازار مناسبی در خارج از کشور به دست بیاورد.
undefined
علیرضا کلباسی، مدیرعامل شرکت ایلیا رایانه گستر پویا و صاحب برند نرم افزارهای حسابداری  ايليا كه در پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس 2018 حضور دارد، با بیان اینکه این شرکت در سال 89 تاسیس شده و در سال 92 با تغییر اساسنامه، از حوزه سخت‎افزار به تولید نرم افزار تغییر فعالیت داده است، گفت: نرم‎افزارهای ما در حوزه حسابداری و سی آر ام به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی تولید شده و نرم‎افزار حسابداری ایلیا در حوزه اصناف 21 هزار مشتری فعال دارد که از امسال قصد داریم در پلتفرم‎های بزرگ تر و برای سازمانهای بزرگ نیز محصول را توسعه بدهیم. وی مزیت این نرم افزار را نسبت به نمونه های مشابه داخلی، قیمت پایین‎تر و ارایه ماژول‎های رایگان متنوع دانست و گفت: برای مثال ماوژول‎هایی مثل بارکدخوان را ما به رایگان به مشتری ارایه می‎کنیم در حالی که محصولات مشابه بابت فعال سازی این ماژول ها هزینه دریافت می‎کنند. به گفته کلباسی، مزیت دیگر نرم‎افزار حسابداری ایلیا این است که برای استفاده کسبه مناسب سازی شده، به نحوی که در صورت ناآشنایی با اصول حسابداری و مالی و نرم افزار نیز می‎توان از این محصول استفاده کرد.
وی مزیت این محصول را برای عرضه بین المللی، پشتیبانی از سه زبان و قیمت بسیار پایین با امکانات مشابه محصولات خارجی دانست و گفت: رشد قیمت ارز موجب شده که این محصول به طور بالقوه برای بازارهای بین‎المللی جذا‎ب باشد، زیرا قیمت بسیار پایینی خواهد داشت. تنها مشکل ما ارایه پشتیبانی در خارج از مرزهای ایران است که برای حل این مشکل، در حال مذاکره با شرکت‎های خارجی هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :