fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 248663
تاریخ انتشار : 24 مهر 1397 11:33

در سی و هشتمین دوره نمایشگاه تکنولوژی جیتکس:

18 استارت آپ با حمایت اتاق تهران دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند

درهای سی و هشتمین دوره نمایشگاه تکنولوژی جیتکس 2018 دبی 22 مهرماه باز شد و شرکت های فناور و استارت آپ های گوناگون از کشورهای دور و نزدیک، ایده های خلاقانه و فناورانه خود را به نمایش گذاشتند.
undefined
اتاق تهران- در این نمایشگاه که در مرکز تجارت جهانی دبی در حال برگزاری است، اتاق بازرگانی تهران به مانند سال گذشته غرفه استارت های ایرانی را در بخش فیوچر استارز (Gitex Future Stars) برای حضور در این نمایشگاه بزرگ تکنولوژی خاورمیانه گرد آورده و به این ترتیب، امکان ملاقات و مذاکره رو در روی کسب وکارهای نو از ایران را با سرمایه گذاران و دیگر شرکت های استارت آپی فراهم کرده است. در این دوره، 18 گروه استارت آپی با حمایت اتاق بازرگانی تهران در هفته تکنولوژی جیتکس 2018 دبی حضور یافته و در غرفه اتاق هران مستقر شده اند و ایده های خلاقانه برای کسب و کار خود را برای معرفی به دیگر کشورها، عرضه کرده اند. در هفته تکنولوژی جیتکس 2018 دبی علاوه بر استارت آپ ها، شرکت ها و غول های تکنولوژی و صنعتی از آمریکا، اروپا، شرق آسیا و آفریقا حضور دارند و آخرین فناوری های خود را به نمایش گذاشته اند.
در بخش فیوچر استارز جیتکس این رویداد که تمامی استارت آپ ها از کشورهای مختلف در آن مستقر هستند، بیش از 750 استارت آپ حضور دارند که در طول پنج روز برپایی این گردهمایی فناورانه، امکان راه یابی برخی از استارت آپ ها به بخش رقابت برای جایزه 100 هزار دلاری نیز وجود دارد.
در همین رابطه، یک استارت آپ از گروه 18 گانه ای که در غرفه اتاق بازرگانی تهران در نمایشگاه جیتکس 2018 دبی حضور دارد، در بخش داوری های موفق شد به جمع 40 استارت آپ برتر این دوره راه یافته و وارد دور نهایی رقابت ها برای کسب جایزه شود. رویداد جیتکس 2018 دبی از روز یکشنبه آغاز به کار کرده و به مدت پنج روز در مرکز تجارت جهانی دبی ادامه دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :