fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 248652
تاریخ انتشار : 24 مهر 1397 11:9

حضور «خاله ستاره» در جیتکس

یکی از شرکت هایی که با حمایت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس امسال شرکت کرده، موسسه فرهنگی فرارسانه برگ نو است که با تولید انیمیشن های خاله ستاره برای بچه های ایرانی شناخته شده است.
undefined
فناوران- مهرداد امینی، مدیرعامل موسسه برگ نو با بیان اینکه این شرکت نزدیک به 17 سال است که در زمینه تولید انیمیشن و اپلیکیشن در حوزه کودک و با موضوعات مرتبط با مهارت های زندگی و فناوری اطلاعات فعال است، گفت: در حوزه انیمیشن ما برند «خاله ستاره» را خلق کرده ایم که یک ستاره طلایی رنگ است که در انیمیشن های موزیکال مختلف این موسسه حضور  دارد و مورد علاقه بچه هاست.
وی افزود: در طول سال های فعالیت، محصولات کاملا ایرانی را تولید و به بازار ارایه کرده ایم که از آن جمله می توان به کارتون هایی در زمینه سواد دیجیتال و داستان های کهن ایرانی مثل مرزبان نامه و کلیله و دمنه اشاره کرد.
امینی با بیان اینکه با وجود تعداد زیاد کودکان در ایران، بازار نرم افزار و انیمیشن کودک در ایران چندان گستزده نیست، گفت: شرکت های متعددی به این حوزه وارد و پس از مدتی خارج شده اند. ولی برگ نو توانسته اقتصاد این حوزه را شکل بدهد و تقریبا به صورت بی رقیب در این بازار حضورش را تداوم ببخشد، هر چند که در مقاطعی این فعالیت اقتصادی نیست و صرفا به دلیل عشق به کار فرهنگی و انیمیشن حوزه کودک، با تامین هزینه ها از محل سایر درآمدها و فعالیت های موسسه، انیمیشن سازی برای کودکان را ادادمه داده ایم. وی هدف از حضور در نمایشگاه جیتکس را دسترسی به بازار بالقوه ایرانیان خارج از کشور دانست و افزود: علاوه بر انیمیشن، ما یه محصول با نام «ستارک» برای آموزش زبان انگلیسی داریم که مستقل از زبان فارسی است و می تواند در تمامی بازارهای غیرانگلیسی زبان استفاده شود. به گفته امینی، محصول ستارک حتی در کشورهایی مثل امارات متحده عربی که در آنها انگلیسی زبان دوم محسوب می شود، می تواند بازار داشته باشد که در جریان جیتکس، قرار است فعالیت های بازاریابی برای این محصول نیز انجام شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :