fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 239404
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1397 10:37

آغاز ثبت نام الکام گیمز و برپایی پاویون استانی در الکامپ 24

ستاد اجرایی الکامپ 24 ضمن اعلام ثبت نام الکام گیمز هم زمان با الکام استارز از پنجم تا 12 خردادماه، عنوان کرد: پاویون اختصاصی نظام های صنفی رایانه ای استان های کشور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) با رویکردی جدید برپا خواهد شد.

فناوران - به گزارش ستاد اجرایی الکامپ، امسال در سالن الکام گیمز تولیدکنندگان و توسعه دهندگان گیم و سرگرمی های رایانه ای می توانند از طریق سایت elecom–stars.com ثبت نام کنند و در نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم حاضر شوند.
ثبت نام در سالن الکام گیمز هم زمان با ثبت نام در سالن الکام استارز شنبه پنجم خردادماه در گروه بندی های متنوع آغاز خواهد شد. گروه نخست تیم های بازی ساز هستند که می توانند با پرداخت 750 هزار تومان میز و فضای اختصاصی برای معرفی و به نمایش گذاشتن دستاوردهای خود دریافت کنند.از سوی دیگر برای توسعه دهندگان مستقل در این سالن فضایی در نظر گرفته شده است که شامل کانتر و فضای جلسه اشتراکی است که با پرداخت 250 هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. همین طور تولیدکنندگان و توسعه دهندگان بزرگ بازی های موبایل و PC هم که علاقه مند به حضور در فضای بزرگ تری هستند، می توانند طبق تعرفه های رسمی شرکت سهامی نمایشگاه ها متراژ درخواستی خود را دریافت کنند.پیش بینی می شود با حضور فعالان عرصه گیم، بازی ها و سرگرمی های رایانه ای کارشناسان و علاقه مندان به این حوزه نیز به عنوان شرکت کننده و بازدیدکننده در نمایشگاه الکامپ حاضر شوند و بخشی از گردهمایی بزرگ عرضه کنندگان خدمات و تجهیزات صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات باشند. همچنین ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ اعلام کرد: تمامی نظام های رایانه ای استان های کشور می توانند با ترغیب و مشارکت شرکت های توانمند، فعال و استارت آپی در سطح استان، در نمایشگاه الکامپ حضور یابند و فرصت مهیا شده برای ارایه آخرین دستاوردهای خود در الکامپ ۹۷ را برای آن شرکت ها فراهم کنند. این حضور فرصتی برای به نمایش گذاشتن بدون واسطه ظرفیت های استان ها به مسوولان، بازدیدکنندگان و دیگر فعالان این حوزه به شمار می رود.در سال جاری هر استان می تواند به صورت جداگانه پاویون نظام استانی خود را با متراژ، فضا و در سالن درخواستی خود تشکیل دهد. تاکنون سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان رضوی آمادگی خود را برای تشکیل دو پاویون در بخش اصلی الکامپ و دیگری در سالن الکام استارز، به کمیته اجرایی نمایشگاه اعلام و در سامانه 
iran–elecomp.com ثبت نام کرده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :