fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 233358
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396 11:17

فروش ویژه محصولات ایرانی با هدف حمایت از تولید

مشاور عالی اقتصادی و برنامه ریزی اتاق اصناف ایران با اعلام اجرای طرح فروش ویژه محصولات ایرانی با هدف حمایت تولید داخلی و اشتغال زایی گفت: در راستای اجرای فرامین رهبری و تاکید بر اصل اقتصاد مقاومتی و تقویت تولید داخلی، اتاق اصناف ایران با همکاری برخی اتحادیه‏‎های صنفی طرحی را در نظر گرفته که هدف اصلی آن حمایت از اشتغال و حفظ مشاغل موجود است.
undefined
اتاق اصناف - محمدباقر مجتبایی در جلسه ویژه کمیته برندسازی که با حضور برخی روسای اتحادیه های صنفی تهران برگزار شد،  اظهار کرد: ویژگی مهم دیگر طرح یاد شده، برند سازی محصولات داخلی با حمایت تولیدات داخلی و فرهنگ سازی برای استفاده از کالاهای ایرانی و عملا مبارز واقعی با قاچاق کالا است.
مجتبایی گفت: هر چقدر میزان تولیدات داخلی ما با کیفیت‎تر باشد، می‎توان زمینه صادرات را فراهم کرد. همچنین باید زمینه توسعه صادرات محصولات داخلی را فراهم کنیم و با این رویکرد الگویی طراحی کنیم که مشابه آن نیز برای شهرستان های کشور ارسال خواهد شد. 
وی با بیان اینکه همه رسته ها می توانند در این طرح حضور داشته باشند، افزود: در حال حاضر اولویت با صنوفی است که در روزهای پایانی سال متقاضی بیشتری دارند؛ ما می توانیم تولید خوب و با کیفیت داشته باشیم و در این طرح علاوه بر ویژگی هایی مانند کیفیت، تنوع و قیمت که در محصولات ایرانی دیده شده است مساله مهم دیگر بحث مشتری مداری است که از اهمیت بالایی برخوردار است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :