fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 226943
تاریخ انتشار : 19 آذر 1396 11:8

حمایت از کسب وکارهای نوپا با رفع مشکلات سر راه آنها محقق می شود

فضای اینترنت امروزه خود بازاری در حال رشد برای انجام معامله تولیدات صنعتی و کشاورزی و حتی اشاعه تولیدات محتوایی و فکری شده است؛ امری که خاصیت تجاری این فضا و شکل گیری کسب و کارهای نوپا را روز به روز برجسته تر می کند.


ایسنا- رشد و توسعه فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی باعث گسترش اینترنت در همه جای دنیا و در اکثر حوزه های تجاری شده است؛ امروزه بسیاری از تولیدات صنعتی و کارخانه ای و همینطور کشاورزی بستر اینترنت را برای تبلیغات خود انتخاب کرده اند. علاوه بر این فضای اینترنت امروزه خود بستری برای اشاعه تولیدات محتوایی و فکری هم شده است. بسیاری از فیلم ها، مجلات و کتاب ها بر این بستر خرید و فروش می شوند و چه بسا برخی از آنها تنها در این بستر قابل معامله هستند.
همانطور که بسیار مشهود است فضای اینترنت روز به روز به سمت تجاری شدن در پیش است؛ از همین رو هم هست که اصطلاح تجارت الکترونیکی معنا پیدا می کند. حالا که فضای مجازی توانسته بستری برای ایجاد یک بازار جدید باشد پس می توان در این بازار هم ایجاد اشتغال و حتی در بلند مدت صادرات و کسب درآمد هم کرد.  اما کارشناسان معتقدند،  دولت بیشتر از اینکه به دنبال حمایت از کسب وکارهای اینترنتی باشد،  باید راهکاری برای حل موانع سر راه آنها پیدا کند. امری که تحقق آن جز با همکاری دیگر دستگاه های قضایی و امنیتی محقق نمی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :