fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 198523
تاریخ انتشار : 7 دی 1395 11:49

فراخوان همکاری با آزمایشگاه آکردیته مورد تایید سازمان استاندارد

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پیرو امضای تفاهم نامه با مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری از تمامی آزمایشگاه های آکردیته فعال در حوزه نرم افزار که به تایید سازمان ملی استاندارد رسیده اند، دعوت به همکاری کرد.

 روابط عمومی نصر کشور- سال گذشته تفاهم نامه ای میان سازمان و مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری به امضا رسید که پیرو آن پروتکل ECE  تدوین شد. به دنبال این تفاهم نامه سازمان موظف به ارایه گواهینامه تست نرم افزارهای اتوماسیون اداری طبق پروتکل ارتباطی ECE شد. در همین راستا سازمان نصر از تمامی آزمایشگاه های آکردیته مورد تایید سازمان ملی استاندارد که در حوزه نرم افزار فعالیت می کنند، دعوت به همکاری کرده است.
پروتکلECE، با هدف یکپارچه سازی نرم افزارهای اتوماسیون اداری و تسهیل تعاملات بین دستگاهی توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای به روزرسانی شده است.
آزمایشگاه های مورد تایید سازمان ملی استاندارد که علاقه مند به همکاری با این طرح هستند، می توانند رزومه، اساسنامه، مدارک ثبت شرکت و گواهی سازمان استاندارد را به همراه پیشنهاد خود به نشانی info@irannsr.org  ارسال کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :