fanavaran
آخرین اخبار
کد خبر : 198420
تاریخ انتشار : 6 دی 1395 10:42

گرین سرورهای «چنبرو» را به ایران می آورد

تا پایان سال جاری طراحی و تولید دو مدل کیس با کیفیتی برابر با محصولات برتر دنیا در ایران توسط گرین تولید و به بازار عرضه خواهد شد.

فناوران- در نشست خبری شرکت سیاره سبز که در جریان نمایشگاه الکامپ بیست و دوم برگزار شد، متولی، مدیر محصولات msi شرکت گرین با اعلام این که در چند سال گذشته تقاضا برای سیستم های گیمینگ زیاد شده است، اظهار داشت: ما در گذشته در حوزه محصولات گیمینگ - کیس و منبع های تغذیه ارائه می کردیم. اما تقاضای بازار آی تی در خصوص کامل تر کردن سبد کالاهای گرین در بخش گیمینگ سمت و سوی اهداف شرکت را به تکمیل این گونه محصولات برد.
وی گفت: با کمپانی ایسوس توافق شده که گرین در بخش قطعات و تجهیزات جانبی گیمینگ وظیفه ارائه و گارانتی اینگونه محصولات را به عهده بگیرد.متولی از همکاری با شرکت CHENBRO یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده در حوزه سیستم های سرور در دنیا خبر داد و اظهار داشت: کمپانی CHENBRO یکی از پارتنرهای اینتل در زمینه تولید محصولات سرور است و به زودی سبد محصولات CHENBRO نیز توسط گرین در بازار عرضه خواهد شد.
در ادامه این نشست کیومرث امیری مدیر محصول توتولینک گرین نیز با بیان این که در راستای ارائه محصولات کیفی و رقابتی از ابتدای سال جاری محصولات شبکه ای برند توتولینک را به بازار عرضه کردیم گفت:  کیفی بودن و رقابتی بودن محصولات توتولینک یکی از مشخصه های این برند در بازارهای جهانی و البته ایران است و به همین دلیل در بازار ایران شرکت گرین برای این محصولات گارانتی 36 ماهه درنظر گرفته است.
در ادامه این نشست شیرخان، مدیر گارانتی شرکت سیاره سبز نیز با بیان این که در راستای اهداف سازمان حمایت از مصرف کننده و احقاق حقوق مصرف کننده قدم بر می داریم اظهار داشت:در بخش گارانتی رضایت مشتری از مهم ترین اهداف گرین است و به همین دلیل نام گارانتی را لبخند انتخاب کرده ایم.
وی گفت: سرعت، دقت و کیفیت از مواردی است که گرین در این بخش دغدغه ویژه ای دارد و با توجه به اخذ نماد گارانتی توسط اتحادیه فناوران و به عنوان یکی از 45 شرکت معتبر ارائه خدمات و گارانتی در کشور در راستای حقوق مصرف کننده قدم برمی دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :